счетчик посещений

Новини

Свято останнього дзвінка
у Старокостянтинівській гімназії

22.05.2013р.

24 травня 2013 року в урочисто прибраній залі Старокостянтинівської гімназії з нагоди свята останнього дзвоника зібрались 907 учнів гімназії, вчителі, батьки, поважні гості.
2012-2013 н.р. приніс гімназії чимало здобутків та довів її високий рейтинг серед навчальних закладів міста та області. Слід відзначити, що гімназисти одержали перемоги в обласному етапі предметних олімпіад (20 місць, у заключному етапі (2 місця), в ІІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт (5 місць), в заключному етапі (1 місце), а також численні перемоги в обласних та заключних етапах предметних конкурсів, конкурсів художньо-естетичного та природничого напрямків, спортивних змаганнях. Продовжувалась робота щодо міжнародної співпраці: в листопаді 2012 року делегація гімназистів побувала на Мальті, в квітні заклад відвідали переможці проекту TGC «Вчителі для глобальних шкільних аудиторій» вчителі США: Ора Насміс із штату Нью Джерсі, вчитель мистецтва в Dayton Street School та Джаніс Гівенс з Арканзасу, вчитель англійської мови та літератури в Remay-Junior-Hight-School.
Останній дзвінок у гімназії був особливою подією для 71 гімназистів, серед яких 9 претендентів на нагородження Золотою медаллю та 2 - на нагородження Срібною медаллю. У початковій школі гімназії 47 учнів закінчили відмінно навчальний рік, у основній і старшій школі – 81 учень.
Зі щирими побажаннями успіхів при складанні ДПА випускниками та гарних літніх канікул до гімназистів звернулась директор гімназії Журибіда Лариса Миколаївна.Вітаємо з перемогою в обласних змаганнях
"Старти надій"

22.05.2013р.

Kоманда Старокостянтинівської гімназії, яка посіла ІІІ місце
у обласних змаганнях «Старти надій-2013»


Оголошення!
21.05.2013р.

Шановні батьки!
Старокостянтинівська гімназія
Старокостянтинівської міської ради
Хмельницької області


оголошує набір дітей до 1-го класу на 2013-2014 н.р.

Навчання буде здійснюватись за комплексною програмою розвитку дітей "Росток", програмою для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземної мови та програмою Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України.

В сучасно обладнаних класах дітей будуть навчати висококваліфіковані педагоги, які впроваджують у навчально-виховний процес сучасні методики навчання, використовують інтерактивні форми роботи та інформаційно-комунікаційні технології.

Адміністрація


Набір учнів на І курс гімназії (у 5 клас)
20.05.2013р.

Старокостянтинівська гімназія проводить набір учнів на І курс гімназії (у 5 клас) на 2013-2014 н.р. (групи іноземної філології – поглиблене вивчення англійської чи німецької мови, інформаційно-технологічної підготовки – поглиблене вивчення інформатики) на конкурсній основі.

Вступні випробування відбудуться:
03.06 – українська мова (диктант) – о 9.00 год.
05.06 – іноземна мова (англійська чи німецька) – о 9.00 год.
06.06 – математика – о 9.00 год.


З Днем Перемоги!
07.05.2013р.

Шановні співвітчизники! Від щирого серця вітаю вас із Днем Перемоги!
Низький уклін ветеранам війни, які нині з нами! Світла і вічна пам’ять тим, хто забезпечив перемогу ціною власного життя! З плином часу все більш величними постають подвиги захисників рідної Вітчизни. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Дорогі ветерани! Мирного неба Вам та Вашим родинам та віри у славне майбутнє нашої рідної України!

Директор гімназії Л.М.Журибіда


Христос воскрес! Воістину воскрес!
30.04.2013р.

Дорогі колеги вітаю Вас з Великоднем!
Хай лине у вись передзвін Великодній,
І кличе молитва душу в політ!
Хай зійдуть на землю щедроти Господні
І крила розгорне оновлений світ!
Хай мир у серці вашому панує,
Хай ангел Божий щастя вам дарує.
Ісус Христос - здоров'я шле з небес.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Директор гімназії Л.М.Журибіда


Обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»
28.04.2013р.

Команда гімназії «Антивірус» ( капітан – Боднар Анна, учениця 72 групи) 27 квітня 2013 року представляла заклад в обласному етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» і здобула перемогу, за що нагороджена Почесним дипломом І ступеня та в якості призу глядацьких симпатій одержала квитки на виступ цирку «Kobsov» 10 травня у місті Хмельницькому.


День цивільної оборони
26.04.2013р.

25 квітня 2013 року у Старокостянтинівській гімназії проходив за окремим планом та був насичений різними видами діяльності. Протягом дня у фойє проходила виставка тематичних плакатів «Надзвичайні ситуації очима дітей», на спортивному майданчику проводились спортивні естафети для ІІІ та І курсу.
Вчителі основ здоров’я та Захисту Вітчизни провели практичне заняття по наданню першої невідкладної допомоги «Знай і вмій», а хлопці VI та VII курсу змагались у швидкості одягання протигаза.
В кожному класі провели тематичні бесіди, а о 14.00 год. пройшло об’єктове тренування «Дії особового складу та учнів школи при одержанні сигналу «Увагу всім!».
Відвідування міського центру зайнятості
25.04.2013р.

24 квітня 2013 року учні 63 групи відвідали Старокостянтинівський центр зайнятості. Начальник міського відділу сприяння зайнятості безробітних Суходольська Л.В. провела для учнів змістовну екскурсію просторово-функціональними відділами центру.
Гімназисти були учасниками тренінгу «Від ідеї до власної справи» , який провела Баєва Т.Ф. – тренер консалтингової компанії «Вектор успіху» та Ковалінська Л.П. – начальник відділу взаємодії з роботодавцями.


Обмін досвідом та міжнародне партнерство
23.04.2013р.

З 12 по 18 квітня 2013 року в Старокостянтинівській гімназії перебували гості із США: Ора Насміс із штату Нью Джерсі, вчитель мистецтва в Dayton Street School та Джаніс Гівенс з Арканзасу, вчитель англійської мови та літератури в Remay- Junior- Hight- School.

Обидві вчительки є учасниками проекту TGC «Вчителі для глобальних шкільних аудиторій», який забезпечує підвищення кваліфікації вчителів за підтримки IREX – Ради міжнародних досліджень та обліків. Метою участі в проекті є здобуття досвіду, який надасть змогу бути активним в сучасній глобальній освіті і готувати учнів до життя в глобальному суспільстві.

Кафедрою іноземної філології (завкафедрою Уланівська-Нич Л.М.) було підготовлено для гостей з США цікаву змістовну програму перебування в Україні, яка забезпечувала тісний обмін досвідом педагогів щодо сучасних технологій навчання та виховання.

13 квітня 2013 року для учнів гімназії Джаніс Гівенс та Ора Насміс провели конференцію «Знайомство з освітою США» в ході якої учні одержали відповіді на свої запитання та продемонстрували свою ерудованість у вікторині, за що багато одержали від гостей подарунків.

14 квітня 2013 року учителі гімназії зі своїми гостями відвідали школу-партнера №62 у місті Львові. Для всіх незабутньою була екскурсія по місту, відвідування театру, а також знайомство з пріоритетними завданнями школи-партнера та обмін досвідом.16 квітня 2013 року американські вчителі долучились до акції гімназистів «Зігріємо руки старечі» та відвідали будинок пристарілих в с.Самчики та були вражені толерантністю наших учнів. Цього ж дня пройшла майстерня писанки з майстром художнього розпису В.Раковським. Цікава і захоплююча справа була до душі кожному учаснику майстер-класу.Гості з Америки проводили цікаві уроки для учнів гімназії. Джаніс Гівенс привезла зі своєї школи 115 листів учнів 13-14 років, що стало початком нового проекту-листування школярі гімназії та Dayton Street School в плані співпраці і обмін учнями.

В програмі відвідин була екскурсія по місту, зустріч з міським головою і обговорення проблем громади. Та найціннішим, мабуть, для кожного з вчителів стали нові ідеї та пошук спільних форм роботи, які необхідні в освіті в сучасному глобальному суспільстві.


Вітаємо переможця ІІІ заключного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка
23.04.2013р.

Наша українська мова – це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.

Вітаємо ученицю 72 групи Вакарєву Карину , яка виборола ІІІ призове місце і отримала диплом ІІІ ступеня (вчитель Фабрикіна І.В.).


Суботник у гімназії
22.04.2013р.

20 квітня 2013 року всі учні Старокостянтинівської гімназії вийшли на суботник. Пришкільна територія та сад були приведені в належний вигляд. На клумбах були висаджені квіти, дерева та кущі в саду.

Завзято працювали всі гімназисти розуміючи, що це є особистий внесок кожного в збереження довкілля.


Міське свято «Таланти твої, рідне місто!»»
20.04.2013р.

18 квітня 2013 року в ЗОШ проходило традиційне міське свято «Таланти твої, рідне місто!». 15 учнів гімназії, які є призерами і переможцями обласного і Всеукраїнського етапів предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт МАН, були відзначені цінними подарунками та одержали почесні дипломи.

Ці перемоги і здобутки учні здобули завдяки їх талановитим наставникам-вчителям гімназії, для яких на цьому святі також прозвучали слова вдячності за їх
сумлінну працю від учнів, батьків, начальника управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Щербань Н.М. та міського голови Мельничука М.С.


Благодійна акція «Зігріємо руки старечі»
17.04.2013р.

15 квітня 2013 року в рамках місячника Червоного Хреста в Старокостянтинівській гімназії проводилась акція «Зігріваємо руки старечі». Учнями було зібрано продуктові набори та виготовлено великодні листівки для будинку пристарілих в с. Самчики.

Гімназисти виступили з концертною програмою та передали самотнім людям похилого віку подарунки.
Обласний конкурс команд КВК
17.04.2013р.

15 квітня 2013 року в м. Хмельницькому проходив обласний профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід «Турнір знавців професій» серед учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів області.

Команда КВК гімназії «Профі» посіла почесне ІІ місце та вразила присутніх своїми неперевершеними різнобічними талантами.

Розклад ДПА для 4-х класів, V та VII курсів
16.04.2013р.Пам’ятаємо той шлях до Перемоги
11.04.2013р.

9 квітня 2013 року в бібліотеці гімназії проходив захист тематичних буклетів присвячених річниці Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняні війні.

Учні V та VII курсу підготували змістовні буклети у вигляді публікацій, презентацій, відеороликів, власних творів.

Зав. бібліотекою Мачнєва Н.М. ознайомила з тематичною виставкою художніх та публіцистичних творів, а вчитель історії Кобзар Н.С. провела діалог за круглим столом з старшокласниками про роль нашого народу у визволенні України та країн Європи від фашизму.Вітаємо призера ІІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН
11.04.2013р.

Надзвичайно радісною подією для гімназії і міста є результат участі гімназистки Войцешиної Наталії в заключному етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН.
Учениця 72 групи Войцешина Наталія посіла ІІІ місце в ІІІ етапі МАН англійської мови.

Щирі вітання їй та її науковому керівнику Журибіді Л.М. від усієї гімназійної родини.


Я - особистість
10.04.2013р.

9 квітня 2013 року в актовій залі Старокостянтинівської гімназії пройшов захід «Я - особистість».
Метою заходу був аналіз чинників, які впливають на розвиток творчих здібностей особистості. Родина, колектив, вчителі, друзі… у кожного з учасників свій індивідуальний шлях становлення і розвитку власних здібностей.

Номінаціями заходу були «Авторська поезія», «Авторська пісня», «Спортивний Олімп», «High Technologic», «Живопис», «Вокальний спів», «Хореографія».
Вразили присутніх виступи родин Дмитрієвих, Гончаруків, Міщуків.


Тиждень суспільних наук
09.04.2013р.

З 2.04-9.04.2013 року у гімназії проходив тиждень суспільних наук.
Вчителі кафедри Кобзар Н.С., Троханчук А.С., Федулова Н.П., Хомюк І.О. провели ряд цікавих і змістовних заходів для учнів І-VII курсів гімназії:
проект «Цікава історія» - 52 група, Міжнародний конкурс юних істориків «Лелека» - І-VII курси, вікторина «Наше місто» - І курс, учні ІІ курсу мали змогу переглянути відеофільм «Останній день Помпей», учні 51 і 53 групи взяли участь у брейн-рингу «Я маю право», учні IV курсу змагалися за звання «Найрозумнішого», учні ІІІ курсу взяли участь у вікторинах «Середньовічна історія» та «Наш край», презентацію буклетів «День перемоги» підготували учні VII курсу.
І завершився тиждень проектом «Я - особистість», який підготували випускники.Міжнародний День дитячої книги
02.04.2013р.

2 квітня 2013 року у гімназійній бібліотеці була проведена інформаційна година до Міжнародного Дня дитячої книги.

Завідувач бібліотекою Мачнєва Н.М. та бібліотекар Малкіс Л.С. в цей день знайомили дітей з новинками літератури, провели вікторину «Чи уважний ти читач». Діти декламували власні вірші про книгу та презентували свої улюблених дитячих авторів.Всесвітній День поезії
27.03.2013р.

21 березня 2013 року у шкільній бібліотеці пройшов бібліотечний урок «Поезія – це завжди неповторність, якийсь солодкий дотик до душі....».

Вчитель української мови та літератури Проказюк Л.І. презентувала збірку власних віршів «Серце на долоні» для гімназистів. Про життєвий та творчий шлях автора поезій учням розповіла завкафедрою української філології Стельмах С.С., а зав бібліотекою Мачнєва Н.М. ознайомила учнів з поетичними збірками подільських авторів.

Регіональний фестиваль «Молодь за здоровий спосіб життя»
26.03.2013р.

25 березня 2013 року проходив регіональний фестиваль «Молодь за здоровий спосіб життя». У ньому виступали команди Полонського, Старокостянтинівського, Старосинявського районів і команда Старокостянтинівської гімназії «Антивірус».

Гімназійна агітбригада одержала перемогу і 26-27 квітня 2013 року представлятиме місто на обласному етапі даного фестивалю.


Міські змагання працівників освіти
26.03.2013р.

25 березня 2013 року на базі ЗОШ №3 пройшла спартакіада працівників освіти м.Старокостянтинова.

Команда вчителів гімназії гідно представила заклад та посіла ІІ місце з настільного тенісу, ІІ місце з волейболу та ІІІ місце у змаганнях з шахів.
Команда посіла ІІ загальнокомандне місце.

Адміністрація, профспілковий комітет оголошує подяку учасникам команди: Кузьміну О.С., Ліпінській С.О., Проказюк Л.І., Луцюку Ю.В., Саймону Мессерлі, Бондарчуку С.М., Піголю Ю.І., Цимбалюку В.В., Цудзевичу С.В..Оголошення!
25.03.2013р.

Шановні батьки!
Старокостянтинівська гімназія
Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області
оголошує набір дітей до 1-го класу на 2013-2014 н.р.


Навчання буде здійснюватись за комплексною програмою розвитку дітей "Росток", програмою для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземної мови та програмою Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України.

В сучасно обладнаних класах дітей будуть навчати висококваліфіковані педагоги, які впроваджують у навчально-виховний процес сучасні методики навчання, використовують інтерактивні форми роботи та інформаційно-комунікаційні технології.

Адміністрація


Вітаємо призерів IV етапу Всеукраїнських олімпіад
25.03.2013р.

Надзвичайно радісною подією для гімназії і міста є результати участі гімназистів в заключному етапі Всеукраїнських олімпіад.
Учні Шумейко Максим (53 група) і Сорока Дмитро (72 група) посіли ІІ і ІІІ місце в IV етапі олімпіади з інформатики.

Щирі вітання їм та їх вчителям Вапнічному С.Д. та Гриб Г.А. від усієї гімназійної родини!!!


Міський фестиваль
« Молодь обирає здоров’я»

22.03.2013р.

20 березня 2013 року проходив міський конкурс учнівських агітбригад «Молодь обирає здоров’я». Агітбригада гімназії «Антивірус» у складі Боднар А., Крикливої А., Лисенко А., Гончарука І., Міщука В., Вакарєвої К., Дмитрієвої С . та Зеленського В здобула І місце та буде виступати на кущовому огляді, який відбудеться 25 березня 2013 року.
Гімназійна команда відзначилася неординарним підходом до реалізації даної проблеми, учасники команди вражали чудовими акторськими здібностями, талантом в хореографії та вокалі.Фінал проекту « Навчаймося разом»
16.03.2013р.

Завершилась реалізація проекту « Навчаймося разом» - «Connecting classrooms». Протягом 3 років учні Старокостянтинівської гімназії мали унікальну можливість спілкуватись та реалізовувати спільні проекти з школами-партнерами Великобританії, Мальти, Кіпру та України.
14-15 березня 2013 року в місті Києві відбулось урочисте закриття проекту, в якому заклад представляли керівник кластеру проекту - директор гімназії Л.М.Журибіда, учениці 72 групи: Войцешина Наталія та Боднар Анна. На церемонії відбулось нагородження цінними подарунками переможців та призерів конкурсу творчих робіт, серед яких учениця 71 групи Журавльова Катерина посіла І місце, а Шуляк Валерія ( 62 група) та Дублянська Аліна (71група) – ІІІ місця.До уваги випускників: пробне ЗНО
15.03.2013р.

Пробне ЗНО відбудеться 23 та 30 березня 2013 року в закладах, вказаних на запрошенні:

 • 23 березня – українська мова і література,біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором)

 • 30 березня - математика, історія України, хімія, географія, світова література


Всеукраїнська акція учнівської молоді
«День зустрічі птахів»

13.03.2013р.

Учні гімназії традиційно є активними учасниками молодіжних акцій, конкурсів, проектів. Участь у всеукраїнській акції «День зустрічі птахів» не є винятком.

Під керівництвом вчителів гімназії Малої О.В. (завкафедрою природничих наук, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель) та Шевчук Л.І. (вчитель біології) учні 41 та 44 груп займались рекламою акції, виготовляючи тематичні листівки. Гімназисти 42 та 43 групи підготували інформаційний матеріал у вигляді постерів, а учні 53 групи займались виготовленням шпаківень.

13 березня 2013 року учні 42 та 53 групи розвісили виготовленні шпаківні в гімназійному саду та на прилеглій території.
Шевченківський тиждень
12.03.2013р.

У нашій гімназії починаючи з 1 березня по 7 березня була особлива увага до постаті Кобзаря, адже в цей період у школі проходив Шевченківський тиждень. Яскраво була організована виставка стінгазет і малюнків, книжкова виставка «Історія мого життя, частина історії моєї Батьківщини» (бібліотекарі Мачнєва Н.М.,Малкіс Л.В.), вчителі кафедри Стельмах С.С., Олійник Г.М. з учнями 32, 33 групи організували і провели урок-концерт «Живи і звучи слово Кобзаря»; Проказюк Л.І. з учнями 43 групи провела інтелектуальну гру «Гаряче слово Кобзаря».

На високому рівні було проведено виховний захід «Тарасова доля - то правда жива» (учителі Яцюк А.М.,Фабрикіна І.В., учні 72 групи) .Шевченкові герої ще більше зацікавили глядачів , дзвінкою струною задзвеніла у серцях та душах дітей українська пісня. Зачарували глядачів і грою на бандурі учні 22 групи Захарченко А, Фабрикіна В. Наші випускники 72 групи вдало дібрали презентацію «Світова велич українського поета».Вони показали прекрасні знання творчості Т.Шевченка . І, звичайно, конкурси читців-декламаторів та знавців поетичного слова зібрали найбільшу аудиторію учасників, де лунали твори поета.

Сказано надзвичайно багато теплих і гарних слів на адресу Великого Тараса, звучали його незабутні вірші, пісні. І сьогодні із впевненістю можемо сказати, що ці слова йшли від щирого серця і ми, його нащадки, будуємо таку Україну, про яку мріяв і за яку боровся її вірний син.Конкурс «Найкращий читач Хмельниччини»
11.03.2013р.

1 березня 2013 року пройшов традиційний гімназійний конкурс «Найкращий читач».
Учні 6-7 класів підготували цікаві презентації своїх улюблених книг. Для учасників було проведено бібліотекарем Малкіс Л.В. та зав. бібліотекою Мачнєвою Н.М. вікторину.
Переможцями конкурсу стали Янковська Марина (21 група) та Королюк Катерина (31 група), які будуть захищати честь закладу в ІІ етапі конкурсу.
З Міжнародним жіночим днем 8 Березня
07.03.2013р.


Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня ! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Бажаю Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни, Вас !
Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

Директор гімназії Л.М.ЖурибідаМіський турнір команд КВК
02.03.2013р.

1 березня 2013 року проходив міський турнір команд КВК. Гімназію представляла команда « Профі» ( капітан : Дмитрієва Софія). Команда виявилась неординарною та дійсно кмітливою в розв’язанні будь-яких завдань, учасники продемонстрували акторські здібності, музикальний хист та ерудованість, за що й посіли І місце та будуть представлені на кущовому конкурсі команд КВК у місті Старокостянтинові 15 березня.
Творчий звіт закладу
26.02.2013р.

Традиційно в лютому проходить творчий звіт художньої самодіяльності навчальних закладів нашого міста. 25 лютого 2013 року звіт відбувся для творчих колективі гімназії. Художні номери гімназійного хору ( керівник: Зелінський Г.І.), клубу бально-спортивного танцю « Твіст» ( керівник: Журавський С.О.), вокальної групи у складі Штенбрехт А., Ковалюк Б., Зарічної П. ( керівник: Зелінський Г.І.) , пісня « Сіла птаха» у виконанні Боднар А. визнані кращими та будуть представлені від міста в обласному звіті художньої самодіяльності.


Зустріч з поетом В.Ц.Міхалевським
21.02.2013р.

20 лютого 2013 року, напередодні Всесвітнього дня рідної мови, у Старокостянтинівській гімназії відбулася зустріч з митцем слова, автором семи поетичних збірок, доцентом Хмельницького національного технологічного університету « Поділля» Віталієм Цезаровичем Міхалевським. Гість не тільки читав свої проникливі ліричні поезії, але й відбулася задушевна розмова про роль рідної мови в житті кожної людини зокрема і народу в цілому.
В.Ц.Міхалевський, як заступник голови обласного правління ВТ «Просвіта», нагородив гімназистів, які досягли великих успіхів у вивченні і популяризації рідного слова, а також їхніх наставників грамотами та подарунками. Кафедра української філології гімназії отримала в подарунок комплект таблиць з української літератури.


Вітаємо переможців обласної олімпіади з іноземних мов
21.02.2013р.

Завершився ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Приємно порадували гімназійну родину учасники обласної олімпіади з англійської та німецької мов, які принесли закладу 1 місце переможця та 6 призових місць. Вітаємо наших переможців та їх вчителів!!!

Англійська мова
І місце

Рупчева Анастасія, 51 група – вчитель Дидик І.І.

ІІ місце

Войцешина Наталія, 72 група – вчитель Журибіда Л.М.
Вакарєва Каріна, 72 група – вчитель Уланівська-Нич Л.М.

ІІІ місце

Шуляк Валерія, 62 група – вчитель Суходольська І.Ю.

Німецька мова
ІІ місце

Дмитрієва Софія , 41 група – вчитель Поліщук С.О.

ІІІ місце

Штенбрехт Алла, 41 група – вчитель Поліщук С.О.
Янюк Анастасія , 61 група – вчитель Поліщук С.О.Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
21.02.2013р.

20 лютого 2013 року, напередодні Всесвітнього дня рідної мови, у Старокостянтинівській гімназії пройшла Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». Майже 200 учнів гімназії з другого по одинадцятий клас виконували одночасно завдання з усіма іншими учасниками по всій Україні. Всіх їх об’єднало велике бажання досконало вивчити українську мову та літературу. А допомогли організувати цю злагоджену роботу вчителі кафедри української філології: Олійник Г.М., Кушпер Н.В., Фабрикіна І.В. Координацію дій всіх учасників гри здійснювали заступник з навчально-виховної роботи Яцюк А.М. та координатор гри Стельмах С.С. Сподіваємось, що результати роботи будуть якнайкращі.


Благодійна акція "Врятуймо життя!"
21.02.2013р.

Вже стало доброю традицією проведення благодійних акцій у рамках декади іноземних мов.
Ось і цього року учні 72 групи (вчителі Журибіда Л.М., Уланівська-Нич Л.М., Саймон Мессерлі) поставили мюзикл за твором Лопе де Вего "Собака на сіні".
Учні проявили себе гарними акторами, прекрасними співаками та вправними танцюристами.
Зібрані кошти передано на лікування випускника гімназії Спиридонова Андрія.
Міський семінар вчителів світової літератури
19.02.2013р.

15 лютого 2013 року на базі гімназії проходив семінар вчителів світової літератури.

Учасники семінару ознайомились з використанням інноваційних технологій на уроках світової літератури, яке було продемонстроване вчителями гімназії
Ліпінською Н.О., спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії та
Мальованою Р.М., спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії, старшим вчителем.

Уроки в 52 групі «А.Міцкевич «Кримські сонети» та в 61 групі «І.С.Тургенєв «Ася».Позакласне читання» проходили з використанням ІКТ та інтерактивних форм роботи та заслуговували високої оцінки присутніх.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт МАН
18.02.2013р.

І місце

Войцешина Наталія – науковий керівник Журибіда Л.М.

ІI місце

Олійник Дар’я - науковий керівник Поліщук С.О.
Шевчук Олександр - науковий керівник Шевчук О.В.

ІII місце

Свиридовська Ірина - науковий керівник Олійник Г.М.
Шумейко Максим - науковий керівник Бондарчук С.М.Конкурс театральних колективів
16.02.2013р.

15 лютого 2013 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст..№1 проходив конкурс театральних колективів закладів освіти. Театральний колектив « Подоляни» Старокостянтинівської гімназії ( керівник - Марчук Т.Ф.) представив заклад з постановкою « Весілля в Малинівці» та отримав гран-прі конкурсу та схвальні відгуки членів журі та глядачів.
Майстер-клас вчителів англійської мови
15.02.2013р.


13 лютого 2013 року вчителями Старокостянтинівської гімназії Журибідою Л.М.. та Суходольською І.Ю. було проведено майстер-клас для вчителів англійської мови міста.

Суходольська І.Ю., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист продемонструвала використання ІКТ навчання на уроці «Місто моєї мрії» в 62 групі.

Журибіда Л.М., вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист провела урок в 72 групі на тему: «У пошуках роботи» з використанням цікавих інтерактивних форм роботи та мультимедійної дошки. Вчитель показала нові можливості використання ІКТ на уроці, зокрема мультимедійного обладнання та роботу в режимі online.

Майстер-клас вчителів інформатики
15.02.2013р.


14 лютого 2013 року на базі гімназії було проведено майстер-клас вчителем інформатики Шевчуком О.В., спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії, старшим вчителем.
Відкритий урок вчителя в 62 групі «Виконання обчислень в електронних таблицях. Логічні функції» заслуговував на високу оцінку всіх учасників майстер-класу.Вітаємо переможців обласного етапу олімпіад!!!
12.02.2013р.

Продовжуються обласні предметні олімпіади з базових дисциплін. Гімназисти стають призерами і підносять імідж свого навчального закладу. Ми пишаємося новими призерами олімпіад:

З правознавства:

ІІ місце - Рупчева Анастасія (51 група) - вчитель Кобзар Н.С.

З хімії:

ІІІ місце - Тупчій Ольга (42 група) - вчитель Шуляк О.О.;
ІІІ місце - Шуляк Валерія (62 група) - вчитель Шуляк О.О.


Декада педмайстерності "Педагогічний вернісаж"
11.02.2013р.

<
№ з/п Прізвище, ініціали вчителя Предмет Дата № уроку Кабінет Клас,
група
Тема уроку
1. Анікін О.М. Англ.мова 12.02 1 №31 4-Б "Види транспорту"
2. Бондарчук С.М. Фізика 12.02 5 №52 42 "Механічна робота та потужність.Розв'яз. задач"
3. Григорчук В.В. Читання 11.02 1 №23 2-Б "Материнська свята доброта". Урок позакласного читання.
4. Доленко В.П. Англ.мова 14.02 2 №44 11 "Шкільні предмети.Школи Англії"
5. Журибіда Л.М. Англ.мова 13.02 1 №44 72 "У пошуках роботи"
6. Колотило Н.А. Природ. 14.02 2 №31 4-А "Охорона природи в Україні"
7. Кріль О.В. Природ. 14.02 3 №20 3-В "Різноманітність тварин у природі"
8. Кустова О.М. Матем. 11.02 4 №15 32 "Застосування різних способів розкладання многочлена на множники"
9. Ліпінська Н.О. Світ.літ. 15.02 3 №39 52 "Адам Міцкевич.Кримські сонети"
10. Мальована Р.М. Світ.літ. 15.02 2 №57 61 "І.Тургенєв."Ася" Урок позакласного читання.
11. Прокоф'єва Л.Є. Укр.мова 11.02 2 №27 4-Б "Повторення вивченого про дієслово. Роль дієслів в реченні"
12. Суходольська І.Ю. Англ.мова 13.02 1 №19 62 "Краса міста у майбутньому"
13. Троханчук А.С. Історія 11.02 6 №21 31 "Монголо-татарська навала.Золота орда.Боротьба проти завойовників"
14. Томашкевич Т.В. Фізкульт. 06.02 6 Спорт. 3-Б "Вправи з рівноваги на гімнастичній лаві. Гімнастичний марафон"
15. Шевчук О.В. Інформ. 14.02 2 №19 62 "Обчислення в електронних таблицях"
16. Яцюк А.М. Укр.мова 14.02 4 №39 41 "Вставні слова (словосполучення,речення).Розділові знаки при них"

Чомучки для майбутніх першокласників
05.02.2013р.

Обласний етап предметних олімпіад
05.02.2013р.


Пройшов ряд предметних олімпіад з базових дисциплін. Переможцями та призерами ІІІ етапу олімпіад стали 9 учнів гімназії:

З української мови:

ІІ місце - Шумейко Максим, вчитель Фабрикіна І.В.;
ІІІ місце - Якимовська Аліна, вчитель Яцюк А.М.

З математики:

ІІ місце - Шевчук Олександр, вчитель Кравець Г.Л.;
ІІІ місце - Сорока Дмитро, вчитель Кравець Г.Л.

З інформатики:

І місце - Шумейко Максим, вчитель Вапнічний С.Д.;
І місце - Сорока Дмитро, вчитель Вапнічний С.Д.
ІІ місце - Шевчук Олександр, вчитель Шевчук О.В.;
ІІІ місце - Романченко Віталій, вчитель Шевчук О.В.;

З історії:

ІІ місце - Тупчій Ольга, вчитель Федулова Н.П.


Вся гімназійна родина пишається своїми переможцями і призерами, учасникам наступних олімпіад бажає нових перемог.Вечір зустрічі випускників
04.02.2013р.


25 січня 2013 року в гімназії відбувся вечір зустрічі випускників минулих років.
Учнями VII курсу та їх кураторами було підготовлено цікаву програму вечора. Як завжди всіх радувала чудовими піснями А.Бондар, І. Гончарук, А.Лисенко, святковий настрій створив виступ гімназійної команди КВК «Профі».
Цікавими враженнями та спогадами про проведені роки в школі ділились з учнями колишні випускники гімназії: Цибуляк К., Шевчук Ю., Близнюк І., Василова М., Ковалюк М., Яковенко А., Максимчук Д., Григор’єва О. та інші.Зустріч випускників
21.01.2013р.


25 січня 2013 року о 18 годині в актовій залі Старокостянтинівської гімназії відбудеться традиційна зустріч випускників.
Знайдіть час для зустрічі зі своїм цікавим минулим, зі школою. Ви матимете можливість побачити рідну школу, вчителів, своїх однокласників, згадати шкільні роки, поділитися своїми враженнями, подивитися святковий концерт, стати учасником свята.

З днем народження, гімназіє!
18.01.2013р.


18 січня 2013 року було надзвичайним днем у гімназії, наповнений цікавими подіями та урочистістю. Розпочався день з святкової лінійки для учнів. Привітала з 20-річчям гімназії всіх членів гімназійної родини директор Журибіда Л.М.. 8 учнів одержали грамоти та подарунки, серед них призери та переможці олімпіад, конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН, призери конкурсів та проектів , активісти художньої самодіяльності, а також клуб бально-спортивного танцю «Твіст» та гімнастична студія «Грація». Солодощі та грамоти одержали найкращі класи – 4-Б (класовод Прокоф’єва Л.Є.), 21 група(куратор Каяфюк О.М.), 72 група (куратор Фабрикіна І.В.). Кульмінацією свята був «Диво-торт», який дістався кожному гімназисту. Від імені батьків з ювілейною подією присутніх привітала голова батьківського комітету гімназії Руда Л.І.
Святковий день відзначився проведенням дня учнівського самоврядування, спортивним святом для І курсу, інтерактивними іграми та годинами творчого спілкування в кожному класі.

Урочистості з нагоди ювілею
18.01.2013р.


Урочисте засідання гімназійної родини розпочалось о 14 годині. В залі зібрались всі члени педагогічного колективу, технічний персонал, батьки. Привітали з нагоди свята присутніх прибули народний депутат України Віктор Васильович Бондар, начальник управління освіти, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Очеретянко Віктор Іванович, міський голова Мельничук Микола Степанович, начальник міського управління освіти Щербань Надія Михайлівна. Серед почесних гостей свята були перший директор Мудрик Г.В., представники колективу, які закладали основи гімназії: завучі Баєва Т.Ф., Слободян Ф.Ф., Ніколайчук І.Е., завідуюча райвно Пирха Л.М.. Слова вдячності, подяки та подарунки одержали педагоги-пенсіонери Ментова Л.Ф., Макоївець Л.П., Савченко В.П., Колесник В.Г.. Грамотами міського голови, управління освіти та гімназії було нагороджено багато членів трудового колективу.
Від гостей линули теплі побажання всім присутнім , висловлювалась вдячність особисто директору гімназії. Гості прийшли з цінними і пам’ятними подарунками: Очеретянко В.І. вручив колекцію картин Т.Г.Шевченка, Бондар В.В. – мультимедійну дошку с проектором, Мельничук М.С.- м’ячі , батьківський комітет – 3 проектори, 3 ноутбука і принтер, Пирха Л.М. та Мудрик Г.В. поповнили книгами гімназійну бібліотеку.
Учасників засідання радували виступами учасники гімназійного хору, клубу бально-спортивного танцю «Твіст», гімназійна команда КВК «Профі» та міський хор «Доброслав» під керівництвом Геннадія Зелінського. Хвилююча і урочиста мить настала, коли на сцені з’явився іменинний торт та спалахнув феєрверк.Нам 20!
18.01.2013р.
Дорогі колеги, любі учні,
шановні батьки, випускники!
Традиційно 18 січня ми святкуємо День народження нашого навчального закладу. Сьогодні у нас ювілей – нам виповнилося 20 років. Для людини це незначний вік, а для Старокостянтинівської гімназії – це час становлення, пошуку та самоствердження. Багато цікавих подій відбулося у стінах нашого закладу, 1035 випускників отримали безцінний скарб – міцні знання, які допомогли їм знайти свій шлях у житті.
День народження – це чудова нагода підвести підсумки та згадати все добре за ці 20 років. А пишатися нашій гімназії є чим. Сьогодні гімназія за результатами рейтингу – найуспішніший навчальний заклад у місті. Вона відома та має безперечний авторитет в області. Завдяки плідній міжнародній співпраці про наш заклад почули далеко за межами України. Але ніколи б гімназія не стала такою, якою вона є сьогодні, якби не люди, які працювали і працюють зараз. За ці 20 років наш молодий педагогічний колектив зростав, зміцнювався, мудрішав. Історія нашого закладу стала нашою історією, важливою часткою нашого життя. Улюблена робота забирає значну частину нашого часу, багато душевної енергії. І все ж таки ми завжди відчуваємо гордість за те, що працюємо у такому чудовому закладі як Старокостянтинівська гімназія! Ми завжди із вдячністю будемо згадувати вчителів, першу адміністрацію на чолі із Мудриком Георгієм Володимировичем, які закладали фундамент нової успішної школи. Нам пощастило, що професіонали, майстри своєї справи розпочали біографію нашого славного закладу. Творче кредо наших працівників гімназії: якщо бути, то бути кращим. Ми знайшли і запалили свою зірку.
Сьогодні хочу привітати всю гімназійну родину з нашим спільним святом – із днем народження гімназії та щиро подякувати всьому педагогічному колективу, технічному персоналу, батьківській громадськості за те, що ви робите все, аби наші учні, майбутнє нашої держави, стали справжніми людьми – розумними, чемними, працьовитими.Посвята в гімназисти
17.01.2013р.


17 січня 2013 року напередодні 20-річчя Старокостянтинівської гімназії відбулась традиційна посвята в гімназисти учнів І курсу. На урочисту подію зібралась вся гімназійна родина. 75 учнів І курсу стали справжніми гімназистами. З цією урочистою подією учнів привітала директор гімназії Л.М.Журибіда, куратор 11 групи Мудрик Н.Г., перша вчителька Мудрик О.І., а також батьки.

20-річчя Старокостянтинівської гімназії
09.01.2013р.


Швидко спиває час, і ось вже 18 січня 2013 року Старокостянтинівська гімназія відзначатиме 20-річчя з дня її відкриття.
До цієї урочистої події готуються всі члени гімназійної родини: гімназисти, педагогічний колектив та батьки. Цікаво і місто проходитиме цей день у закладі:

 • 8.30 год - урочиста лінійка для учнів: нагородження переможців рейтингу досягнень за І семестр, призерів та переможців предметних олімпіад, конкурсів та вручення призів кращим гімназійним групам.
 • 10.30 год – посвята в гімназисти учнів І курсу.
 • 14.00 год – урочисті збори та святковий концерт на честь 20-річчня гімназії.
26 січня 2013 року о 18 годині відбудеться традиційний вечір зустрічі випускників гімназії, на який запрошуються випускники всіх минулих років.Обласний етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика
05.01.2013р.


4 січня 2013 року пройшов обласний етап ХІІ Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика. До складу команди міста ввійшли 6 учнів гімназії. Переможцями та призерами стали 3 гімназистів.
Вітаємо з перемогою учнів та їх вчителів:
ІІ місце
Якимовська Оксана – 61 група (вчитель Фабрикіна І.В.)
Петрук Юлія – 51 група (вчитель Проказюк Л.І.)
ІІІ місце
Лукасик Софія – 12 група (вчитель Яцюк А.М.)З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ
31.12.2012р.


Щиро вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!
Зичу всім свіжих сил для нових завершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах!


Хай Новий рік приходить в дім
В прикрасах ялинкових!
Хай буде більше в році цім
Днів сонячно-чудових,
Що плинуть тихо, як вода,
У щасті та надії.
В ці найчарівніші свята
Хай здійснюються мрії!

Директор гімназії Л.М.Журибіда


Новорічні свята у гімназії
29.12.2012р.


З 25 по 28 грудня 2012 року в гімназії пройшли новорічні свята та ранки. Для І-ІV курсів учнями театрального гуртка «Подоляни» було підготовлено новорічну казку «Маша та ведмідь», а для учнів старшокласників – фейеричне шоу «Лускунчик». Кожна група мала можливість порадувати присутніх своїми виступами, які вражали оригінальність костюмів та змістовністю.
Фотогалерея свята тут

Міський конкурс на краще новорічне оформлення загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста
29.12.2012р.


Огляд – конкурс на краще новорічне оформлення загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста ініціювався та проводився виконавчим комітетом Старокостянтинівської міської ради з метою формування привабливого зовнішнього вигляду міста Старокостянтинова , створення святкового настрою учнів, батьків, мешканців і гостей міста у дні святкування Нового року і різдвяних свят. Основними критеріями оцінки огляду – конкурсу були:

 • загальне святкове оформлення закладу;
 • наявність новорічної тематики в оформленні приміщення;
 • оригінальність;
 • композиційність;
 • естетичність оформлення.
До оформлення гімназії були залучені всі учні закладу та їх батьки, а тому результат перевершив всі очікування і гімназія по праву посіла І місце в рамках конкурсу.Міські олімпіади 2012-2013н.р.
24.12.2012р.

Географія

ІІ місце – Тупчій О. – 42 група, вч. Бачинська Н.І.
Павлюк І. – 62 група, вч. Бачинська Н.І.
ІІ місце – Шумейко М. – 53 група, вч. Бєльська Т.В.

Фізика

І місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д.
ІІ місце – Сидорчук К. – 62 група, вч. Бондарчук С.М.
Карачов О. – 42 група, вч. Бондарчук С.М
ІІІ місце – Сорока Д. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д.

Математика

І місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Кравець Г.Л.
ІІ місце – Сорока Д. – 72 група, вч. Кравець Г.Л.
Зіімченко Б. – 62 група, вч. Кравець Г.Л.
Шевченко Д. – 31 група, вч. Луцюк Ю.В.
Сторожук А. – 22 група, вч. Кустова О.М.
ІІІ місце – Пірог Р. – 42 група, вч. Демчинська К.Й. Нич Е. – 51 група – вч. Луцюк Ю.В.

Історія

І місце – Стаднік В. – 71 група, вч. Кобзар Н.С.
Тупчій О. - 42 група, вч. Федулова Н.П.
ІІІ місце – Яготин – 53 група, вч. Кобзар Н.С.
Лахманюк О. – 62 група, вч. Федулова Н.П.

Біологія

І місце – Костюк Д. – 42 група, вч. Мала О.В.
Нетичук А. – 51 група, вч. Мала О.В.
ІІ місце – Асадова А. – 42 група, вч. Мала О.В.
Лахманюк О. – 62 група, вч. Мала О.В.
ІІІ місце – Карачов О. – 62 група, вч. Мала О.В.

Економіка

І місце – Нич Е. – 51 група, вч. Бєльська Т.В.
ІІІ місце – Федорчук А. – 51 група, вч. Бєльська Т.В
Зімченко Б. – 62 група, вч. Бачинська Н.І.
Міцкевич В. – 73 група, вч. Бачинська Н.І.

Українська мова і література

І місце – Сукманюк І. – 32 група, вч. Стельмах А.В.
Якимовська А. – 41 група – вч. Яцюк А.М.
Шумейко М. – 53 група, вч. Фабрикіна І.В.
Антонішина О. – 62 група, вч. Олійник Г.М.
ІІІ місце – Сирота О. – 71 група, вч. Воробчук Г.І.

Англійська мова

І місце – Гладчук В. – 41 група, вч. Сергеєва А.В.
Рупчева А. – 51 група, вч. Дидик І.І.
Шуляк В. – 62 група, вч. Суходольська І.Ю.
Вакарєва К. – 72 група, вч. Уланівська-Нич Л.М.
ІІ місце – Петрук Ю. – 51 група, вч. Уланівська-Нич Л.М.
Дидик А. – 51 група, вч. Дидик І.І.
Зімченко Б. – 62 група, вч. Суходольська І.Ю.
Войцешина Н. – 72 група, вч. Журибіда Л.М.

Німецька мова

І місце – Гнатюк К. – 41 група, вч. Поліщук С.О.
Штенбрехт А. – 41 група, вч. Поліщук С.О.
Янюк А. – 61 група, вч. Поліщук С.О.
ІІ місце – Дмитрієва С. – 41 група, вч. Поліщук С.О.
Федорук А. – 51 група, вч. Скора Т.Г.
Олійник Д. – 61 група, вч. Поліщук С.О.
Петришина Д. – 61 група, вч. Поліщук С.О.

Інформатика

І місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Шевчук О.В.
Шумейко М. – 53 група, вч. Вапнічний С.Д.
ІІ місце – Сорока Д. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д. >ІІІ місце – Романченко В. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д.

Правознавство

І місце – Рупчева А. – 51 група, вч. Кобзар Н.С.
ІІ місце – Демчук В. – 61 група, вч. Федулова Н.П.
ІІІ місце – Шуляк В. – 62 група, вч. Федулова Н.П.
Сирота О. – 71 група, вч. Кобзар Н.С.

Хімія

І місце – Шуляк Н. – 31 група, вч. Шуляк О.О.
Тупчій О. – 42 група, вч. Шуляк О.О.
Шуляк В. – 62 група, вч. Шуляк О.О.
ІІ місце – Шумейко М. – 53 група, вч. Шуляк О.О.
Петрук Ю. – 51 група, вч. Шуляк О.О.
Цимбалюк В. – 72 група, вч. Шуляк О.О.

Інформаційні технології

І місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Шевчук О.В.
Шумейко М. – 53 група, вч. Гриб Г.А.
Гриб Т. – 42 група, вч. Вапнічний С.Д.
ІІ місце – Гавенко А. – 62 група, вч. Шевчук О.В.
ІІІ місце – Казіміров О. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д.
Нич Е. – 51 група, вч. Вапнічний С.Д.

Педагогіка і психологія

ІІ місце – Рибалко В. – 71 група, вч. Цудзевич С.В.
ІІІ місце – Міщук А. – 73 група, вч. Цудзевич С.В.

КОНКУРСИ

Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

І місце – Лукасик С. – 12 група, вч. Яцюк А.М.
Фабрикіна В. – 22 група – вч. Фабрикіна І.В.
Шевченко Д. – 31 група, вч. Кушпер Н.В.
Петрук Ю. – 51 група, вч. Проказюк Л.І.
Якимовська О. – 61 група, вч. Фабрикіна І.В.
ІІ місце – Бондар А. – 72 група, вч. Фабрикіна І.В.
ІІІ місце – Якимовська А. – 41 група, вч. Яцюк А.М.

Міський етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка

І місце – Вакарєва М. – 12 група, вч. Яцюк А.М.
Сукманюк Т. – 22 група – вч. Фабрикіна І.В.
Шевченко Д. – 51 група, вч. Проказюк Л.І.
Петрук Б. – 63 група, вч. Стельмах С.С.
Вакарєва К. – 72 група, вч. Фабрикіна І.В.
ІІ місце – Янковська М. – 21 група, вч. Кушпер Н.В.
Чаус В. – 31 група, вч. Кушпер Н.В.
ІІІ місце – Тупчій О. – 42 група, вч. Воробчук Г.І.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу Інформаційних технологій

ІІ місце – Шумейко М. – 53 група, вч. Вапнічний С.Д.
ІІІ місце – Казіміров О. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д.

Обласна Інтернет-олімпіада з інформатики

І місце – Сорока Д. – 72 група, вч. Вапнічний С.Д.
ІІ місце – Шевчук О. – 72 група, вч. Шевчук О.В.
Шумейко М. – 53 група, вч. Вапнічний С.Д.
ІІІ місце – Перун А. – 44 група, вч. Вапнічний С.Д.І етап конкурсу-захисту наукових робіт МАН
24.12.2012р.


21, 23 грудня 2012 року проходив міський етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт. Гімназію представляли 16 учнів членів гімназійного наукового товариства. Всі учні продемонстрували відмінні знання з предметів та захистили свої роботи на високому рівні. Переможцями стали 16 учнів:


І місце


1. Шевчук Олександр (секція «Прикладна математика», науковий керівник Шевчук О.В.);
2. Сукманюк Тетяна (секція «Літературна творчість», науковий керівник Проказюк Л.І.);
3. Олійник Дар’я (секція «Німецька мова», науковий керівник Поліщук С.О.);
4. Войцешина Наталія (секція «Англійська мова», науковий керівник Журибіда Л.М.);
5. Головачук Яна (секція «Географія», науковий керівник Бєльська Т.В.);
6. Сирота Олена (секція «психологія», науковий керівник Цудзевич С.В.);
7. Мовчан Світлана (секція «Етнологія», науковий керівник Кушпер Н.В.);
8. Нараєвська Інна (секція «Історичне краєзнавство», науковий керівник Кобзар Н.С.).

ІІ місце


1. Нич Евеліна (секція «Математика», науковий керівник Загоруйко Ю.А.);
2. Романченко Віталій (секція «Англійська мова», науковий керівник Уланівська-Нич Л.М.);
3. Казіміров Олександр (секція «Теоретична фізика», науковий керівник Вапнічний С.Д.);
4. Шумейко Максим (секція «Аерофізика», науковий керівник Бондарчук С.М.).

ІІІ місце


1. Тупчієнко Віталій (секція «Хімія», науковий керівник Шуляк О.О.);
2. Зімченко Богдан (секція «Економіка», науковий керівник Бачинська Н.І.);
3. Гончарук Іван (секція «Теологія та релігієзнавство», науковий керівник Троханчук А.С.);
4. Свиридовська Ірина (секція «Журналістика», науковий керівник Олійник Г.М.).
Вся гімназійна родина пишається своїми науковцями, щиро вітає з перемогою та бажає успіхів в ІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН.

Нагородження переможців конкурсу Britain is GREAT
21.12.2012р.


20 грудня 2012 року в Резиденції Посла Великої Британії в Україні відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу Britain is GREAT. Проект флешмоб гімназистів в номінації «Найкраще відео» визнаний одним з найкращих та посів ІІ місце в конкурсі. Переможці одержали пам’ятні цінні подарунки та грамоти.Міський етап
Всеукраїнського конкурсу
«Вчитель року - 2013»

21.12.2012р.


19-20 грудня 2012 року пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2013». Гімназію представляли Вапнічний С.Д. (номінація «Інформатика»), Бондарчук С.М. (номінація «Фізика»). Конкурсанти проходили фахові випробовування, презентували власний досвід та проводили уроки.

Обидва вчителя продемонстрували високий рівень професіоналізму та педагогічної майстерності та були визначені переможцями у відповідних номінаціях. Весь педагогічний колектив щиро вітає Бондарчука С.М. та Вапнічного С.Д. з перемогою та зичить успіхів в обласному етапі конкурсу «Вчитель року - 2013», який пройде у лютому 2013 року.

День Збройних Сил України
06.12.2012р.


Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Бaжаю міцного здоров'я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках. Зі святом Вас!

Директор гімназії Л.М.ЖурибідаВІТАЄМО
29.11.2012р.


Завершився обласний етап конкурсу інформаційних технологій. Гімназію представляли: учень 72 групи Казіміров Олександр (вчитель Вапнічний С.Д.) який посів ІІ місце та учень 53 групи Шумейко Максим (вчитель Вапнічний С.Д.), який посів І місце та буде представляти місто та область на заключному Всеукраїнському етапі.

Дружня гімназійна родина щиро вітає Максима і Олександра та зичить їм успіху!!!ІІ міський етап ХІІ Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика
28.11.2012р.


28 листопада 2012 року пройшов міський етап ХІІ Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика. Команда гімназистів із 9 учнів гідно представила заклад. Переможцями та призерами стали всі 9 гімназистів. Вітаємо з перемогою учнів та їх вчителів:

І місце


1. Величко Тамара – 5 клас (вчитель Прокоф’єва Л.Є.)
2. Лукасик Софія – 12 група (вчитель Яцюк А.М.)
3. Фабрикіна Вікторія – 22 група (вчитель Фабрикіна І.В.)
4. Шевченко Діана – 31 група (вчитель Кушпер Н.В.)
5. Петрук Юлія – 51 група (вчитель Проказюк Л.І.)
6. Якимовська Оксана – 61 група (вчитель Фабрикіна І.В.)

ІI місце

Бондар Анна – 72 група (вчитель Фабрикіна І.В.)

ІII місце

Якимовська Аліна – 41 група (вчитель Яцюк А.М.)Педагогічна вітальня
28.11.2012р.


28.11.2012р. на базі Старокостянтинівської гімназії проходив обласний семінар вчителів англійської мови. У програмі вітальні були:

 • відкритий урок з англійської мови у 3-А кл. «Їжа навколо нас» (вчитель Доленко Вікторія Петрівна, вчитель І категорії, лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2012»)
 • відкритий урок з англійської мови у 62 групі (10 кл.) «Ми любимо жартувати» (вчитель Суходольська Ірина Юріївна, вчитель-методист, відмінник освіти України, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу « Вчитель року - 2005 »

Організацію позакласної роботи в закладі з англійської мови було продемонстровано показом мюзиклу «Mamma mia», який підготували учні VII курсу під керівництвом вчителів Журибіди Лариси Миколаївни та Уланівської-Нич Людмили Михайлівни.
Цікавою для учасників педагогічної майстерні була презентація міжнародної проектної діяльності «Connecting Classroom» директором гімназії Журибідою Л.М. - вчителем-методистом, відмінником освіти України, національним переможцем україно-американської програми «ТЕА» - 2007 р., керівником кластеру Міжнародного проекту «Connecting Classrooms».

Молодь проти насильства
26.11.2012р.


В рамках акції «16 днів проти насильства» в Старокостянтинівській гімназії проведено ряд заходів: інформаційна хвилинка «Стоп насильству» для учнів І-VII курсів, цикл лекцій «Запобігання насильству в сім’ї», тренінги «Аліса в Задзеркаллі», «Шлях до себе» для учнів IV курсу,, семінар-практикум «Ні насильству». Працівники кризового центру Васьковецька А.В. та Коцупей Ю.І. в інтерактивній формі допомагали учням зрозуміти проблеми, пов’язані з насильством, знаходити виходи в складних ситуаціях.
Для вчителів було проведено семінар-практикум «Як працювати з дітьми, які потерпіли від насильства».
Батьки гімназистів активно залучались до всіх заходів, а учні продемонстрували свою зацікавленість у проекті-конкурсі малюнків «Я проти насильства».Міжнародна конференція проекту "Навчаймося разом" на Мальті
26.11.2012р.

На землі немає раю.. Але є його куточки справжнього щастя... І одним із них по праву вважається Мальта.
Вона вражає і захоплює, манить і зачаровує кожного мандрівника, який ступає на середземноморські землі. Відпочинок на Мальті настільки прекрасний, що туристи прагнуть приїхати на острів знову і знову...

Держава Мальта складається з трьох заселених островів: самої Мальти (246 кв.км), Гозо (67 кв.км) і Коміно (2,7 кв.км.) віддалених до півдня Сіцілії на 90 км. Ландшафт різноманітний – на острові немає ні гір, ні рік. Схили горбів являють собою розорані поля, розділені кам’яними межами й заростями кактусів. Якщо піднятися на вершину високого горба, то можна відразу побачити дуже велику частину острова.

Головною метою нашої поїздки на Мальту була Міжнародна конференція проекту "Навчаймося разом". Ціль конференції заключалася в наданні учням "голосу", практиці наших лідерських якостей і пізнанні досвіду участі в проекті з нашими друзями із-за кордону.

В роботі конференції взяли участь 125 учнів і вчителів із делегацій Мальти, Кіпру, Уельсу та України. Захід розпочався з урочистої промови пані Інгрід Іомоіс, директора Британської Ради у Мальті, після чого слідували промови представників Міністерства освіти та науки вище згаданих країн-учасниць. Далі учні презентували свою роботу в проекті за останні два роки. Після обіду ми всі взяли участь у 5 паралельних майстернях, які стосувалися тем: « Молодіжні смаки та стилі» (Лисенко Алла), «Захист навколишнього середовища» (Войцешина Наталія, Колотило Лілія), « Міжкультурний діалог» ( Боднар Анна, Криклива Анастасія), «Громадська співпраця і волонтерство» (Костюк Максим). Під час кожної з майстерень ми дізнались щось нове й цікаве, знайшли нових друзів і відкрили для себе шляхи зміни нашого міста й країни на краще. По закінченню кожного проекту ми вдало презентували публіці свої ідеї в заключній доповіді. Завершальне слово було надане професору ГрейсГріма, директору центру якості й стандартів у навчанні, яка зі своїми колегами вручила сертифікати усім учасникам .

Конференція справила на нас дуже велике враження: дізналися багато нового не тільки про свою країну, але й про культури інших держав, які брали участь у проекті, знайшли нових друзів серед однолітків і просто відчули гарну атмосферу.

Впродовж конференції познайомилися з дуже цікавими однолітками. Найбільше нас вразили учні з Кіпру. І ми надіємося, що на цьому наше спілкування не закінчиться, адже вони дуже дружелюбні, привітні та активні.

Під час конференції нами були відвідані мальтійські школи. Цікавим було те, що хлопці та дівчата навчаються окремо. Першим навчальним закладом, який ми відвідали, була школа для хлопців (StEliasCollegeBoys’ SecondarySchool). Увійшовши до холу, ми побачили багато фотографій та стендів. Школа вразила нас своєю чистотою, але були й недоліки. Ми зрозуміли, що вони не готувалися до нашого візиту, можливо, в них це не прийнято. Вузькі та довгі коридори школи нас дійсно вразили. Приємним було й те, що класи були добре обладнані, особливо кабінети хімії та фізики. Коли спустилися вниз ,то побачили велику спортивну залу із багатьма тренажерами та великим батутом у центрі. Потім нам запропонували обід і ми знову піднялися назад до головної зали. У ній стояло небагато синіх стільців, які були, до речі, дуже зручними. На сцені ми побачили безліч музичних інструментів: барабани, фортепіано та гітара. Було цікавим і те, що учні мають кімнату, де вони моляться, адже вони дуже віруючі люди. Ось , нарешті, пролунав дзвінок на перерву, всі «повилітали» зі своїх класів , щоб зустрітися з нами. Зазвичай, у цей час вони мають ланч, тому всі направлялись на шкільне подвір’я ,щоб трохи попоїсти й набратися сил. Отож, ми фотографувались, спілкувались і просто весело було всім разом. На жаль, час дуже швидко пролетів і довелося прощатись, бо мали відвідати ще одну школу, де на нас вже чекали.

Приїхавши у школу до дівчат (MariaReginaCollegeGirls’ SecondarySchool), ми одразу ж побачили знайомі обличчя, адже багато учнів із цього закладу брали участь у конференції. Школа була просторою та затишною . В ній велику увагу приділяють мистецтву, тому всі кабінети( а їх там аж три) дуже добре обладнані для творчості. Так ,як ми - творчі люди, то нам хотілося бути там якнайдовше та спробувати все. Сподобалось і те, що всі стіни класів прикрашені роботами учнів , бо саме це надає естетичного вигляду. Пізніше ми вийшли на вулицю, щоб подивитися, де у них проходять уроки фізкультури. Звичайно, їхні заняття відрізняються від наших. Як тут було чудово… Вразило і те,що під час уроку всі діти мали однакову спортивну форму, вправи вони виконували під музику, так набагато веселіше.

Коли ми зголодніли, то завітали до місця прийому їжі. Там дуже гарно: все засаджено деревами , квітами, стоять столики. Всі гості скуштували традиційні мальтійські страви. Чесно кажучи, нам вони дуже сподобалися. Саме тут нам випала нагода, щоб поспілкуватися, обмінятися подарунками та адресами. Розуміючи , що ,можливо, більше ніколи не побачимось, наша команда засмутилася. Настав час прощання, це, напевно, було найтяжчим моментом. Ми ніколи не забудемо тих людей, з якими там познайомилися.

Після завершення конференції, в нас залишилося останні два дні відпочинку, тому ми вирішили скористатися нагодою і побачити Мальту в її найкращому світлі. Нам сподобалася екскурсія у столицю Мальти – Валетту. Місто славиться своїми дворами, там можна помилуватися заможним мальтійським приданим з археології, історії, архітектури, мистецтва і культури. Більше того, ми завітали в старовинну столицю Мальти – місто Мдіна, яке вразило нас німим мовчанням середньовічних вуличок, величним кафедральним собором із його величним дзвоном, фортифікаційними стінами, з яких у гарну погоду відкривається панорама практично всього острова: старовинними руїнами будівель, які збереглися ще з римських часів. Також нам пощастило відвідати всі куточки Мальти на великому автобусі з відкритим верхом. А проживали ми в мальовничому місті Буджіба. Крім того, ми навіть мали змогу насолоджуватися красою Середземного моря. Радимо всім побачити Мальту, і ви будете дуже вражені від побаченого.

Наступного дня ми відвідали сусідній острів Гозо. Діставалися його берегів на паромі, а потім провели незабутні хвилини, їздячи на автобусі з відкритим верхом. Тому ми змогли насолодитися краєвидами сповна.

Острів Гозо, так само як і Мальта, має величезну історію. Недалеко від міста Шара знаходяться найдавніші зі збережених мегалітичних храмів – величні споруди Джгантії (в перекладі «Вежа Гіганта»). У світі практично немає подібних будівель, які можуть зрівнятися з Джгантії по старовині.

Впродовж усієї екскурсії ми мали змогу не тільки спостерігати за навколишніми краєвидами, а й сфотографувати всі значні місця. Нам дуже сподобалось, так зване Лазурове вікно, через яке видно блакитні простори, які відкриваються за скелями.

Але найбільше всіх вразила статуя, розташована посеред скель. Це було настільки велично, що словами навіть і не передати. Крім того, у нашої Наталочки у цей день був День народження! Ми її привітали , а ввечері всі пішли на морозиво. На жаль, час пролетів дуже швидко, і ми вирушили додому. Все, що відбувалося з нами на острові Мальта було казкою, яка стала реальністю. Ми чудово провели ці дні і у кожного в пам’яті залишилися тільки хороші моменти. По дорозі додому ми відвідали ще одну країну – Італію. Ми побували у прекрасному місті Римі. В нас не було багато часу, щоб нудьгувати, тому відразу пішли оглядати всі історичні пам’ятки, а їх, як ви знаєте, у Римі дуже багато.

Символ слави Вічного міста – Колізей, що вважається най- знаменитішим пам'ятником Італії. Нас вразила ця архітектурна споруда її величністю. Колізей бачили ввечері, він дуже гарно підсвічувався. Це було дивовижно, а скільки нових яскравих фото ми зробили. Саме це місце вразило нас найбільше, адже це є візитною картою Риму, і ці незабутні враження знаходитись поряд із височезними мурами. Не могли ми не подивитися і на знаменитий Фонтан ді Треві. Він є найбільшим у Римі. Його краса нас зачарувала. Загадавши бажання, ми кинули монетки і сподіваємося, що наші бажання обов’язково здійсняться.

Потім мали змогу побачити чудовий імператорський Римський форум, де засідають і засідали найвпливовіші політики Італії та всієї Європи. У нашій пам’яті назавжди залишиться все, що відбувалося впродовж цієї подорожі. Ми дуже раді, що була така можливість – відвідати Мальту. Нам було приємно проводити час разом. Дякуємо за можливість поринути в світ казки. Все було на високому рівні. Вдячні за організацію поїздки!

Повна фотогаларея свята знаходиться тут

Вчимось бути толерантними
16.11.2012р.
16 листопада шкільними бібліотекарями Старокостянтинівської гімназії Мачнєвою Н.М., Малкіс Л.В. та куратором 63 групи Стельмах С.С. був проведений бібліотечний урок на тему «Вчимося бути толерантними». Гімназисти переглянули відеоролик «Чи можна назвати українців толерантною нацією?» та активно дискутували на цю тему. А також брали участь у обговоренні різних проблемних ситуацій, під час якого практичний психолог гімназії Цудзевич С.В. надавав корисні рекомендації. Під час заходу учні висловлювали свої думки про розуміння поняття толерантності, а також ознайомились зі зразками художньої літератури з цього питання. Трепетним був момент, коли кожен учень висловив своє побажання однокласникам.Тиждень української мови та писемності
15.11.2012р.

Одна вона у нас така -
Уся співуча і дзвінка,
Уся плакуча і гримуча
Хоч без лаврового вінка
З 5 по 9 листопада у Старокостянтинівській гімназії стартував Тиждень української писемності та мови, основною метою якого було сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шанобливого ставлення до історії, культури і традицій українського народу. Ініціаторами патріотичного тижня виступили вчителі української мови та літератури. Розпочався він усним журналом на тему « Мово рідна , звучи в рідній школі», який підготували учні 61, 72 групи ( Фабрикіна І.В.). Із 5 листопада у нашій гімназії лунала українська пісня, а переважна більшість дітей щодня приходила на уроки у вишиванках. Напружена повсякденна робота бібліотекарів Мачнєвої Н.М., Малкіс Л.В., була спрямована на допомогу організаторам різних заходів . Саме вони допомогли організувати виставку лінгвістичної літератури « Не бійтесь заглядати у словник».

Доброю традицією навчального закладу є конкурс стіннівок « Слово наше рідне – слово українське!». Підготувала і організувала вчитель української мови та літератури С.С.Стельмах. Переможцями стали учні 12,21,22,31,61,63,71,72,73 груп, які надзвичайно креативно підійшли до цього завдання. А змагання « Юний словесник» довели, що сила слова – безмежна. Українське слово здатне творити дива і хвилювати струни людського серця. Немало гімназистів І-ІV курсів виявили бажання взяти участь у конкурсі на кращого декламатора поезії про рідне слово, який організувала і провела Г.М. Олійник. Учні 31 групи проявили свої знання в інтелектуальній грі « Люби , вивчай рідну мову», яку організувала і провела Кушпер Н.В. Віртуальна прес-конференція « Свобода слова в Україні» була проведена учнями 63 групи , її організувала С.С.Стельмах. Конференція була спрямована на піднесення престижу державної мови та привернула увагу до проблеми свободи слова. Українська пісня , як уже було зазначено, лунала в гімназії щоднини , а особливо 8 листопада, коли проводився конкурс карооке – по-шкільному «Віночок українських пісень», який організувала і провела Г.І.Воробчук. Із метою здійснення міжпредметних зв'язків були задіяні вчителі музики та історії.
Протягом тижня у гімназії були організовані та проведені різноманітні виховні заходи. Зокрема учні І курсу мали змогу взяти участь у мовно-літературній вікторині та інтелектуальному конкурсі „Буду я навчатись мови золотої ”, який організувала і провела А.М.Яцюк. У цьому конкурсі гімназисти виявити високий рівень своїх знань із мови та літератури, творчі здібності, активізувати пізнавально-дослідницьку діяльність. Учні 43 групи ( Л.І.Проказюк) організували мовне свято « Рідне слово моє, не мовчи!» для учнів ІІ курсу.
Українська народна вишивка є одним із найбільш поширених і доступних видів народної художньої творчості. Саме на цю тему була проведена екскурсія в шкільний краєзнавчий музей «Невичерпна криниця народної творчості» учнями 73 групи, керівник С.А.Манзюк. Гімназисти зауважили, що вишивка вдосконалювалася протягом багатьох століть і до нас дійшла у вигляді чудових різноманітних орнаментів та швів.

Переконатися у тому , що популярна вишивка і сьогодні , могли всі, хто відвідав виставку « Ні в казці сказати ,ні пером описати». Гарні та оригінальні учнівські вироби: серветки, рушники ,панно, блузи – вразили вишуканістю і різноманітністю, художньою майстерністю і цікавими композиційними рішеннями . І хоча вишиванням споконвіку займалися дівчата, хлопці-гімназисти теж порадували своїми виробами.
- Хочеться, щоб таких виставок було якомога більше,- зауважила К.Вакарєва, учениця 72 групи, - останнім часом вишиванка, традиційний український одяг швидко й широко входять у сучасну моду, тому потрібно продовжувати традиції .

У п’ятницю 9 листопада підсумковий конкурсний захід « Українська державна мова – символ єднання» зібрав шанувальників рідного слова. Його підготували і провели учні 21,22, 61,72 груп разом із вчителями А.М.Яцюк, І.В.Фабрикіною. Гімназисти , присутні в залі , почули багато цікавої інформації ,підбили підсумки творчого конкурсу, у якому взяли активну участь юні поети та прозаїки. На завершення тижня оголосили переможців конкурсів .Окрім цього, серед гімназистів було проведено соціоопитування, щоб з’ясувати, чи справді українською мовою спілкуватися модно.
9 листопада святкували День української писемності та мови,який відзначається у нашій країні з 1997 року. З нагоди свята в навчальному закладі було проведено анкетування під гаслом « Українською спілкуватися модно!» Немало гімназистів І-VІІ курсів проявили бажання помірятися силами навчальних досягнень з української мови . Саме конкурс ім. Петра Яцика дає можливість виявити рівень власних знань , умінь, навичок, творчих здібностей. І ось у заповнених класах знавці рідної мови впевнено крокують до перемоги.
Словесність - початок усіх наук. Вона джерело , звідки починається струмок, який ширшає , набирає сили і розливається могутньою рікою. Тиждень української мови та писемності завершився,але з його завершенням не припиниться напружена повсякденна робота , спрямована на піднесення престижу державної мови. У цьому полягає першочергове завдання кожного свідомого громадянина нашої держави, а отже, свідомого гімназиста нашого навчального закладу.

Повна фотогаларея свята знаходиться тутПанна Осінь – 2012
25.10.2012р.


24 жовтня 2012 року в гімназії завершив свою роботу проект «Панна Осінь - 2012». Номінантками були 6 учасниць VI курсу гімназії, які змагалися у чотирьох конкурсах: «Сузір’я талантів», «Візитівка», «Поетичний конкурс» і «Країна моєї мрії». Журі конкурсу високо оцінило всіх учасниць:
Міс глядацьких симпатійСвиридовська Ірина;
Міс ніжністьНиник Олександра;
Міс чарівністьАнтонова Олександра;
Міс оригінальністьСобчук Анна;
Міс творчістьЗаржицька Марія;
Панна ОсіньПетришина Діана.

Halloween party у гімназії
25.10.2012р.


Напередодні Дня всіх святих у гімназії було проведено Halloween party.В програмі вечірки був конкурс костюмів,презентація театралізованих сюжетів вистав. Учні 71, 72,73 груп відзначились не лише активністю,а й неординарністю в підготовці до свята. Переможцем конкурсу костюмів став Міщук Андрій (73 група).
Вечірку для учнів організовували вчителі англійської мови Журибіда Л.М., Уланівська-Нич Л.М., Доленко В.П., волонтер корпусу Миру в гімназії Саймон Мессерлі.

Повна фотогаларея свята знаходиться тут

Абітурієнту – 2013 року!
Реєстрація учасників на пробне ЗНО буде тривати
з 01 до 30 листопада 2012 року
через мережу Internet на сайті ВРЦОЯО
(www.vintest.org.ua).

22.10.2012р.


Для реєстрації необхідно:

 • зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО;
 • заповнити реєстраційну форму; вибрати предмети пробного ЗНО;
 • з персональної сторінки роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
 • на основі цієї квитанції здійснити оплату в установах будь-якого банку України протягом 5 (п’яти) робочих днів, але не пізніше 10 грудня 2012 р.;
 • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

23.03.2013 – українська мова і література,біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором)

30.03.2013 – математика,історія України,хімія, географія, світова література

У зазначений в запрошенні-перепустці день та час з’явитися на пункт пробного ЗНО.
Перед початком пробного ЗНО пред’явити такі документи:
 • запрошення-перепустку;
 • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного ЗНО;
 • паспорт (свідоцтво про народження).М. Кравчук: людина-особистість-академік
22.10.2012р.


22 жовтня 2012 року в рамках тижня точних наук в гімназії учні VI-VII курсу провели усний журнал, присвячений 120-річчю з дня народження Михайла Кравчука – всесвітнього відомого українського вченого-математика. Учні під керівництвом вчителів Кравець Г.М. та Загоруйко Ю.А. підібрали цікавий матеріал про життя вченого та його внесок у світову математичну науку, який представлений у вигляді презентації. Потім всі з великим інтересом переглянули фільм «Академік Михайло Кравчук: життя і дорога в безсмертя»Графік проведення міських предметних олімпіад
22.10.2012р.


Екологія – 11.11.2012р.
Економіка – 25.11.2012р.
Математика – 10.11.2012р.
Географія – 03.11.2012р.
Історія – 17.11.2012р.
Біологія – 18.11.2012р.
Українська мова та література – 24.11.2012р.
Фізика – 04.11.2012р.
Іноземні мови – 01.12.2012р.
Хімія – 02.12.2012р.
Трудове навчання – 08.12.2012р.
Інформатика – 09.12.2012р.
Правознавство – 15.12.2012р.
Астрономія – 16.12.2012р.
Інформаційні технології – 22.12.2012р.
Педагогіка і психологія – 22.12.2012р.
Фізична культура – 23.12.2012р.Акція "Добром помножимо добро"
19.10.2012р.


19 жовтня 2012 року учні 21 групи гімназії – загін Милосердя «Відкриті серця» з куратором Каяфюк Оленою Миколаївною відвідали міський центр соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями і подарували його вихованцям книги та солодощі.


Ніколи не бійся робити
Те, чого ти не вмієш.
Пам’ятай ковчег був
Побудований аматором
Професіонали побудували Титанік…
Піклуючись про щастя інших,
Знаходимо своє власне.

Платон

Тренінг « Шлях до себе»
17.10.2012р.


17 жовтня 2012 року для учнів 43 групи гімназії було проведено тренінг « Шлях до себе». Спеціаліст міського кризового центру Васьковецька Алла Вікторівна ознайомила дітей з проблемами підлітків їхньої вікової категорії, а потім всі спільно шукали шляхи розв’язання конфліктів, непорозумінь з батьками, однолітками. Тренінг пройшов в інтерактивній формі, яка була захоплюючою для учнів, а практичні поради фахівця будуть корисними в багатьох ситуаціях.Благодійний ярмарок « Не будь байдужим!»
12.10.2012р.


12 жовтня 2012 року в Старокостянтинівській гімназії проходив благодійний ярмарок «Не будь байдужим!»., проведення якого стало вже щорічною традицією. До цієї доброчинної акції приєдналися і батьки гімназистів, тому на великій перерві в холі закладу відбувалася жвава торгівля власноруч випеченою випічкою, а бажаючі поласувати смачненькими тістечками, пирогами поспішали щось купити.
Ініціатором проведення акції була Президентська рада гімназії. Кошти виручені від продажу продукції будуть використані на надання допомоги Самчиківському будинку пристарілих, групі ранньої реабілітації дітей-інвалідів. Організатори акції виносять щиру подяку всім, хто підтримав цю благочинну ініціативу.До уваги батьків та учнів!!!
Зміни в структурі навчального року

6.10.2012р.


Осінні канікули школярів перенесено: відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/9 – 650 від 17.09.2012 року, листа управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації № 2717 від 20.09.2012 року, згідно наказу управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради № 230 від 21.09.2012 р. «Про проведення осінніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах» осінні канікули у загальноосвітніх навчальних закладах міста пройдуть з 25 по 31 жовтня 2012 року (початок занять – 1 листопада 2012 року).День Вчителя
5.10.2012р.

Дорогі мої колеги


PrincipalЩиро вітаю вас від імені усієї адміністрації гімназії з нашим спільним великим і світлим святом – Днем учителя. Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і до рідного краю.
Пишаюсь вами, бо знаю, що ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і взаєморозумінням. Цими чудовими якостями ви ділитеся з дітьми, тому вони люблять і шанують вас, вірять вам. Ви здійсняєте зв`язок часів, продовжуючи себе у ваших учнях.
Бажаємо вам, дорогі вчителі, а також усім працівникам нашого закладу, відчуття повноти щастя, міцного здоров`я, талановитих і вдячних учнів.


Зі святом вас!
З повагою – директор гімназії Л.М.ЖурибідаPrincipal Вже на порозі жовтень золотий,
Рубінами втішається калина,
У пору цю День зустрічають свій
Учителі моєї України.

А поміж них – і наші вчителі,
І їх щодня до класу дзвоник кличе.
Шлемо уклін Вам, рідні, до землі,
За все розумне, за все добре й вічне.Щороку золотої осінньої пори приходить на нашу землю це свято. Його по праву можна назвати всенародним, одже кожен з нас, якого віку він не був, неодмінно із вдячністю згадає в цей день улюбленого вчителя, світлу, неповторну пору дитинства і юності.
Учитель – це і покликання, і тяжка щоденна праця. А ще це велика відповідальність. Адже вчитель завжди стоїть біля витоків майбутнього, бо він навчає і виховує тих, хто являє собою «завтра» нації, народу, держави. Через руки вчителя проходять і майбутні вчені і космонавти, лікарі і хлібороби, винахідники і дипломати, президенти і кухарі. І які знання, які моральні принципи закладе вчитель вихованцям з найменшого віку, такою і буде наша країна, а відтак і наше життя. Тож нехай професійний успіх, творча наснага та оптимізм крокують поруч із Вами з року в рік, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню всіх планів та задумів як професійних, так і особистих.
Низький уклін і сердечна подяка Вам, шановні вчителі, за людяність, доброту та нелегку працю!


Адміністрація гімназії

Посвята в читачі
26.09.2012р.


26 вересня 2012 року в бібліотеці гімназії відбулась урочиста посвята першокласників у читачі. У «Місто читайликів» мандрували діти зі своїми класоводами Зайчук Т.І., Мудрик О.І.
Завідувач бібліотекою Мачнєва Н.М. провела для дітей вікторину «Чи знаєш ти казку?». Потім гості бібліотеки ознайомились з цікавими тематичними виставками, оглянули читальний зал, а ще отримали «Пам`ятку читача бібліотеки гімназії». Першокласники подякували бібліотекарям та напередодні професійного свята вручили їм незабутній подарунок –колективний проект «Долоньки ваших читачів».Шановні бібліотекарі
25.09.2012р.


Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.
Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.
Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі
Сьогодні свято храму книг,
Бібліотеки славне свято.
Зібрались ми у залі цім,
Щоб теплих слів сказать багато.

Щоб возвеличить до кінця
І щоб віддати щиру шану
Усім, усім працівникам
Що відкривають двері храму.

Що в наш такий нелегкий час,
Знайшли до кожного стежину
І зацікавили дитину,
Яка пішла у перший клас.

Ви віддаєтесь до кінця
За це Вам дуже вдячні люди.
Без книги, без бібліотек
У нас майбутнього не буде!До дня партизанської слави
25.09.2012р.


З метою вшанування подвигів партизан і підпільників в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., увічнення їх пам`яті, формування в учнів патріотизму, активної громадської позиції, поваги до ветеранів війни у Старокостянтинівській гімназії була поведена екскурсія в музей Бойової Слави для учнів початкової школи, конференція «Партизанський рух в Україні в роки Великої Вітчизняної війни» для учнів VІІ курсу, зустрічі з учасниками підпільного партизанського руху для учнів І курсу гімназії, години творчого спілкування «Партизанський рух в Україні» для учнів ІІ-V курсу.
Бібліотечний урок «Юні герої-підпільники навічно в пам`яті народній» бібліотекаря Мачневої Н.М. було присвячено 70-річчю від дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія». Для учнів VІ курсу було організовано перегляд художнього фільму «Молода гвардія».День народження міста
14.09.2012р.

Учні Старокостянтинівської гімназії представили свої роботи на міській виставці декоративно-прикладного мистецтва, присвяченій Дню народження міста. Новинкою виставки були роботи учениці 61 групи Тимків Крістіни виконані в техніці «Батік».
Високою оцінкою відзначені роботи гуртка «Декоративно-прикладного мистецтва» (керівник Канцедал В.В.), студії образотворчого мистецтва (керівник Орєшина Т.В.), гуртка «Креативна скринька» (керівник Марчук Т.Ф.)Свято квітів
14.09.2012р.

14 вересня 2012 року в гімназії проходило свято квітів «З Днем народження, рідне місто!». Тематичні композиції, оригінальність їх оформлення приємно порадували відвідувачів виставки. Неординарними були композиції учнів початкової школи, 12, 22, 32, 33, 41, 42, 61 і 72 груп.Свято першого дзвоника
01.09.2012р.

Знов нам школа двері відчиняє,
Перший дзвоник знов для вас лунає!
Закликає він дітей щодня:
“Треба починати навчання!”

1 вересня 2012 року пролунав перший дзвоник для 914 учнів Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області. На урочисту лінійку прийшли поважні гості: перший директор Мудрик Г.В., спеціаліст управління освіти Лавренюк О.М..
З вітальним словом та щирими побажаннями успіхів, наполегливості у новому 2012-2013 навчальному році до присутніх звернулась директор гімназії Журибіда Л.М.
104 першокласники вперше переступили поріг гімназії. Досвідчені класоводи Зайчук Т.І., Мудрик О.І., Дяченко Л.В. та Янович Н.В. поведуть малечу в чарівний світ науки. Материнське напутнє слово пролунало на святі від матері першокласниці Мартинюк О.І.
Не менш хвилюючою подією було свято і для учнів УІІ курсу, які проведуть у стінах гімназії свій останній шкільний рік. Як найстарші гімназисти вручили вони першокласникам книги на згадку про перший день у школі.
Гостей, вчителів та учнів радували піснею Вакарєва К. та Гончарук І., учасники гурту бально-спортивного танцю «Твіст» виступили зі своїм веселим танком. <>brЛюбі друзі! Впевнено вирушайте в путь! Світ знань чекає на вас! Виховуйте в собі наполегливість у навчанні, любов до праці, зразкову поведінку. Будьте справжніми патріотами України, рідного міста, своєї гімназії, своєї родини. Бажаємо вам успіхів. Хай стеляться вам сонячні дороги у широкий світ знань!

Директор гімназії Л.М. Журибіда

Начальна практика
30.03.2012р.

30 березня відбувся захист курсових робіт учнями VI курсу (10 клас) Старокостянтинівської гімназії у рамках навчальної практики. Всі десятикласники з'явилися на захист добре підготовлені, з власними дослідженнями. Кращі курсові роботи за результатами захисту рекомендовані комісіями для представлення на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН у наступному, 2012-2013 навчальному році.Вчитель року
11.01.2012р.

Стартував Всеукраїнський конкурс "Вчитель року". У І (міському) етапі гімназію гідно представляли троє вчителів. Лауреатами стали в номінації "Українська мова та література" Стельмах Світлана Степанівна, у номінації "Фізкультура" Кур'євич Тамара Андріївна. Переможцем у номінації "Англійська мова" журі визнало Доленко Вікторію Птерівну, яка представлятиме гімназію і місто на обласному етапі Конкурсу.Конкурс учнівських науково-дослідницьких робіт МАН
11.01.2012р.

Відбувся І (міський)етап Всеукраїнського конкурсу учнівських науково-дослідницбких робіт МАН, у якому гідно виступила команда гімназії, представивши 20 робіт у 9 секціях.
Учасниками І етапу Конкурсустали учні 72 групи Лемішко Інна, Садовнікова Діана, Кравець Юлія (вчитель Бєльська Т.В.), Позднякова Олена (вчитель Загоруйко Ю.А.),Єлісеєнко Олександр, Шафорост Олександр (вчитель Федулова Н.П.), Яковенко Антон, Цимбалюк Генадій (вчитель Мала О.В.), учні 71 групи Калішенко Аліна (вчитель Скора Т.Г.), Мухаровський Петро (вчитель Бачинська Н.І.), учениця 61 групи Журавльова Анна (вчитель Троханчук А.С.), учень 63 групи Міцкевич Владислав (вчитель Кобзар Н.С.), учні 62 групи Войцешина Наталія (вчитель Журибіджа Л.М.), Боднар Анна (вчитель Шуляк О.О.), Іванова Крістіна і Карвацька Катерина (вчитель Цудзевич С.В.), Шевчук Олександр (вчитель Шевчук О.В.), Казіміров Олександр (вчитель Вапнічний С.Д.), учениця 51 групи Бартова Софія (вчитель Мальована Р.М.), учениця 52 групи Шуляк Валерія (вчитель Проказюк Л.І.).
За рішеням журі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських науково-дослідницьких робіт братимуть участьтакі учні гімназії - переможці та призери І (міського) етапу:

 • Войцешина катерина
 • Калішенко Аліна
 • Шуляк Валерія
 • Бартова Софія
 • Шевчук Олександр
 • Шафорост Олександр
 • Казіміров Олександр


Вітаємо всіх переможців та призерів І етапу Конкурсу!
Учасникам ІІ етапу бажаємо нових перемог і високих результатів.Конкурс ім. Петра Яцика
11.01.2012р.

Закінчився обласний етап Міжнародногоконкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Серед призерів ІІ етапу Конкурсу - дві учениці нашої гімназії: Якимовська Оксана - учениця 51 групи (вч. Фабрикіна І.В.) та Сукманюк Тетяна - учениця 41 групи (вч. Проказюк Л.І.)


Вітаємо дівчат з перемогою!Вітаємо перших переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012н.р., а також їхніх учителів.
21.11.2011р.

 • Єлісеєнка Олександра - учня 72 групи
  • Ім. з цифрових техологій - вчитель Вапнічний С.Д.
  • ІІм. з історії - вчитель Федулова Н.П.
 • Шумейка Максима - учня 43 групи
  • Ім. з української мови і літератури - вчитель Фабрикіна І.В.
  • ІІм. з фізики - вчитель Бондарчук С.М.
 • Федулова Юрія - учня 42 групи
  • ІІІм. з історії - вчитель Федулова Н.П
 • Майхера Валерія - учня 62 групи
  • ІІІм. з історії - вчитель Кобзар Н.С.
 • Іванову Христину - ученицю 62 групи
  • Ім. з педагогіки та психології - вчитель Цудзевич С.В.
 • Позднякову Олену - ученицю 72 групи
  • ІІм. з педагогіки та психології - вчитель Цудзевич С.В.
 • Тупчій Ольгу - ученицю 32 групи
  • ІІм. з української мови та літератури - вчитель Воробчук Г.І.
 • Ковальковську Катерину - ученицю 53 групи
  • Ім. з української мови та літератури - вчитель Стельмах С.С.
 • Якимовську Оксану - ученицю 51 групи
  • ІІм. з української мови та літератури - вчитель Фабрикіну І.В.
 • Ковтуцьку Марину - ученицю 72 групи
  • ІІІм. з української мови та літератури - вчитель Манзюк С.А.
 • Шевчука Олeксандра - учня 62 групи
  • Ім. з цифрових технологій - вчитель Шевчук О.В.
 • Казімірова Олександра - учня 62 групи
  • Ім. з фізики - вчитель Вапнічний С.Д.
 • Спекторука Дмитра - учня 72 групи
  • ІІм. з фізики - вчитель Бондарчук С.М.
 • Сороку Дмитра - учня 62 групи
  • ІІм. з фізики - вчитель Вапнічний С.Д.
Бажаємо творчого запалу, нових звершень, оптимізму і завзяття.

Адміністрація, педагогічний колектив

День вчителя
30.09.2011p.


Там де в кожнім слові рух і дія,
Де жадання, прагнення у даль,
Там де сива казка молодіє
Й новий гарт приймає стрімко сталь,
Народилось це пресвітле свято,
Закружляло вихором тепла,
Землю облетіло, щоб сказати:
« Вчительству вкраїнському хвала!»

З Днем учителя вас, дорогі вчителі!


Всеукраїнський день бібліотек
29.09.2011p.

До Всеукраїнського дня бібліотек класоводи та класні керівники провели ГТС «Твій друг – книга». Учні 4-Б класу (класовод Дяченко Л.В.) подарували для гімназійної бібліотеки художні книги. З учнями 3-Б класу (класовод Прокоф’єва Л.Є.) та учнями 3-Г класу (класовод Перепічка І.В.) був проведений бібліотечний урок «Книги – твої вірні друзі». Учні знайомилися з історією виникнення книги, декламували вірші, охоче відповідали на запитання вікторини. Учні 3-Б класу виготовили книги мініатюри з прислів’ями про книги и яскраві закладки для книг. 4-А клас (класовод Мудрик О.І.) привітали бібліотекарів з професійним святом власними віршами.

День партизанської слави
20.09.2011p.

До Дня партизанської слави в бібліотеці гімназії відбулася зустріч учнів 61 та 21 груп з учасником партизанського руху Розалією Антонівною Чайкою Гімназисти з цікавістю слухали розповідь партизанки про боротьбу підпільників з фашистами. Учні ставили запитання на які Розалія Петрівна із задоволенням відповідала. Зустріч була цікавою та повчальною

День міста
17.09.2011p.

Вчителі та учні гімназії взяли активну участь у святкуванні Дня міста. Учні 51, 53 та 63 груп разом з вчителем української мови та літератури С.С. Стельмах були учасниками Параду вишиванок(фото). Почесне право покласти квіти до пам’ятника засновнику нашого міста Костянтина Острозького випало кращим учням гімназії Больниху Олександру та Вакарєвій Каріні (фото). А на замковій площі своє гідне місце зайняла виставка декоративно-прикладного мистецтва «Квітуча моя Україна, Подільська моя сторона» створена руками учнів та вчителів гімназії. Мешканці та гості міста мали можливість взяти участь у майстер-класі по створенню оберегів-сувенірів, який проводили сестри Попадюк Олена й Юлія та вчитель трудового навчання В.В. Канцедал. Виручені кошти від продажу сувенірів учні віддали на реставрацію замку князів Острозьких.
Всі квіти осені тобі, мій Старокостянтинів
14.09.2011p.

У нашій гімназії є гарна традиція – напередодні Дня міста проводити свято квіткових композицій «Всі квіти осені тобі, мій Старокостянтинів». Не став винятком і цей рік. Усі групи гімназії підготували тематичні квіткові композиції. Члени президентської ради на чолі з президентом гімназії Вакарєвою Каріною визначили кращі композиції. Дякуємо учням та кураторам 1-В, 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, 3-А класів, 11, 12, 22, 23, 33, 41, 53, 71 груп за творчий підхід та цікаві ідеї при створенні композицій.
1 вересня "ДЕНЬ ЗНАНЬ"!!!


Вітаємо наших молодших друзів на святі Першого дзвоника нашої рідної імназії! Ми раді бачити ваші щирі обличчя, які прагнуть найшвидше відкрити для себе світ школи!
Хочемо з вами поділитися секретом: гімназія – є особливим світом, який кожному розкривається по-своєму. Будьте активними та допитливими, тоді вам завжди буде цікаво и весело! Будьте щирими та товариськими, тоді з вами завжди поруч буде багато друзів! Будьте відповідальними та наполегливими, тоді ви завжди будете радіти можливості відповісти на уроці та отримати гарну оцінку!
У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання! Екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, багато гуртків за інтересами, шкільні концерти та багато іншого!
Відкривайте з радістю для себе гімназійні двері! Тепер ви теж повноправні жителі країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!

УВАГА! Батькам майбутніх першокласників!!!

Шановні батьки майбутніх першокласників!
З 15 березня до 15 квітня 2011 року проводяться Всеукраїнські інтернет-збори батьків майбутніх першокласників
Обговорення питань, які цікавлять батьків, буде відбуватись на форумі сайту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, за адресою http://zso.mon.gov.ua

УВАГА! Батькам майбутніх першокласників!!!

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Старокостянтинівська гімназія проводить набір дітей на 2011-2012 навчальний рік. За довідками звертатись у каб. №20 після 14 год.

Школа педагогічної майстерності
17.03.2011р.

17 березня 2011 року відбулося засідання школи педагогічної майстарності вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів міста "Сучасний урок. Яким йому бути?"
На теоретичній частині засідання було розглянуто питання "Впровадження проектно-дослідницьких технологій та ІКТ в класно-урочну систему навчання в Старокостянтинівський гімназії". Була проведена презентація творчої групи "Педагогічна майстерня", яка працює над темою "Підвищення ефективності навчально-виховного процесу засобами інформаційно-кумунікативних технологій" (керівник Зайчук Тетяна Іванівна) та творчої групи "Іноваційні технології" яка працює над темою "Застосування інноваційних методів навчання в практиці роботи творчої групи" (керівник Вознюк Людмила Миколаївна).
У практичній частині роботи було проведено 2 уроки:
"Я і Україна" (природознавство) (вчитель Боднар С.М.) з теми "Київ столиця України" та урок позакласного читання у 3-А класі (вчитель Мудрик О.І.)

То була дивовижна зоря...
12.03.2011р.

У Старокостянтинівській гімназії відбувся виховний захід "То була дивовижна зоря...", у якому взяли участь учні 52 групи, 21 групи, 41 групи та хор гімназії, ансамбль бандуристів дитячої музичної школи ім. М. Кондратюка.
Учні мали змогу ознайомитися із виставкою робіт гімназистів, у бібліотеці - виставкою літератури, а загалом - ще раз відчути геніальність Шевченківськового слова.
Жива
Душа поетова святая
Жива в святих своїх речах,
І ми, читая, оживаєм
І чуєм співи в небесах.

Поет з народу
11.03.2011р.

Шевченко вийшов із народу, жив з народом, і не тільки думкою, а й обставинами життябув з ним міцно і кровно зв'язаний.
У своєму "Заповіті" він так казав:

І мене в сім'ї великій,
в сім'ї вольній, новій,
Не забудьте пом'янути
Не злим тихим словом.

Пам'яті Кобзаря
11.03.2011р.

Перша декада березня - пам'ятна й шанована серед українців, адже цьогоріч, 9 березня ми відзначили 197-му річницю від дня народження великого Кобзаря, а 10 березня - 150-ті роковини смерті поета.

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство!

Інтернет-вікторина
9.03.2011р.

 1. Що ви знаєте про родину Т. Шевченка?
 2. Як Т.Шевченка було викуплено з кріпацтва?
 3. Що ви знаєте про "захалявні книжечки"?
 4. Який підручник уклав Т.Г. Шевченко?
 5. Де поховано Т.Шевченка
 6. хто були ті молоді люди, які впряглися в колісницю з домовиною Т.Шевченка і везли її до пароплава, що стояв біля Ланцюгового мосту?

Умови проведення вікторини

Інтернет-вікторина у рамках Шевченківських днів у гімназії з 10 березня по 14 березня
Мета вікторини: оцінити рівень знань учнів гімназії про життя та творчість Т.Шевченка, прищеплювати почуття поваги до найкращих надбань української літератури.

Відповіді мають бути повні, розгорнуті, не копійовані один у одного.
оцінювання результатів проходитиме за такими критеріями:
1, 2, 3 питання - по 3 бали;
4, 5 питання - по 1 балу;
6 питання - 5 балів.

Відповіді надсилати на електрону скриньку гімназії -
sk-gimnasium@i.ua Тема листа: "Вікторина"

Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських науково-дослідницьких робіт МАН
21.02.2011р.

Переможець (І місце)

 • Больних Олександр - учень 61 групи
  • секція "Журналістика" - вчитель Олійник Г.М.
Призери (ІІ-ІІІ місця)
 • Стельмах Оксана - учениця 71 групи
  • секція "Літературна творчість" - вчитель Проказюк Л.І.
 • Ковтуцька Марина - учениця 62 групи
  • секція "Українська література" - вчитель Проказюк Л.І.
 • Трубецький Максим - учень 72 групи
  • секція "Медицина" - вчитель Шуляк О.О.
 • Крупка Софія - учениця 71 групи
  • секція "Англійська мова" - вчитель Суходольська І.Ю.
 • Шевчук Олксандр - учень 52 групи
  • секція "Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми" - вчитель Шевчук О.В.
 • Єлісеєнко Олександр - учень 62 групи
  • секція "Історія" - вчитель Федулова Н.П.
Бажаємо творчого запалу, нових звершень, оптимізму і завзяття.

Адміністрація, педагогічний колективВітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
19.02.2011р.

 • Казіміров Олександр - учень 52 групи
  • І місце - Фізика - вчитель Вапнічний С.Д.
 • Сорока Дмитро - учень 52 групи
  • І місце - Інформатика - вчитель Вапнічний С.Д.
 • Старушик Артем - Учень 62 групи
  • ІІ місце - Математика - вчитель Загоруйко Ю.А.
 • Шевчук Олександр - учень 52 групи
  • ІІ місце - Математика - вчитель Кравець Г.М.
  • ІІ місце - Інформатика - вчитель Шевчук О.В.
 • Болкун Сергій - учень 71 групи
  • ІІ місце - Німецька мова - вчитель Скора Т.Г.
 • Білінська Дарина - учениця 61 групи
  • ІІ місце - Німецька мова - вчитель Скора Т.Г.
 • Вакарєва Каріна - учениця 52 групи
  • ІІІ місце - Англійська мова - вчитель Уланівська-Нич Л.М.
 • Крупка Софія - учениця 71 групи
  • ІІІ місце - Англійська мова - вчитель Суходольська І.Ю.

Найкращий читач
11.02.2011р.

11 лютого 2011 року у шкільній бібліотеці гімназії відбувся І-ий етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2011"
У конкурсі взяли участь 32 гімназисти
Перше місце отримали:

 • Дмитрієва Софія - 21 група;
 • Мартинюк Дарія - 21 група;
 • Штенбрехт Алла - 21 група
 • Пірог Руслана - 22 група
 • Янович Олександр - 22 група
 • Шумейко Максим - 33 група
У ІІ-ому етапі призові місця отримали: Дмитрієвва Софія, Янович Олександр, Шумейко Максим
В ІІІ-ому етапі лауреатами стали: Дмитрієва Софія та Шумейко Максим.

"Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"
04.02.2011р.

4 лютого 2011 року в початковій школі Старокостянтинівської гімназії відбувся шкільний етап фестивалю читців, присв'ячений Шевченківським дням "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській."

Звіт гурткової роботи
24-31.01.2011р.

З 24 по 31 січня в гімназії проводився звіт гурткової роботи. В рамках звіту були проведені конкурси малюнків, виставки декоративно-прикладного мистецтва, вікторини, спортивні змагання, відкриті змагання гуртків.

Ми пам'ятаємо Вас
26.01.2011р.

26 січня учні гімназії знову відвідали Самчинський будинок пристарілих з концерною програмою та солодкими гостинцями.

Ми гімназисти
21.01.2011р.

21 січня відбулась посвята в гімназисти учнів І курсу. Гімназистів привітали директор гімназії, батьки, вчителі. Традиційно, в цей день, продяться спортивні змагання між першокурсниками.

Найрозумніший читач
19.01.2011р.

19 січня завідуючою бібліотекою Мачнєвою Н.М. проведено конкурс "Найрозумніший читач" серед учнів початкової школи. Переможці отримали грамоти та солодкі подарунки.

З днем народження Гімназіє!
18.01.2011р.

18 січня - День родження Старокостянтинівської гімназії. Традиційно у цей день проводиться день відкритих дверей. На урочистій лінійці директор Журибіда Лариса Миколаївна нагородила переможців рейтингів, олімпіад, конкурсів грамотами та цінними подарунками. В усіх класах проводились інтелектуальні ігри, конкурси, змагання.

Зустріч з викладачами Хмельницького національного університету
17.01.2011р.

17 січня відбулась зустріч з завідувачем кафедри практичної психології та педагогіки професором, доктором медичних наук Кадунком О.А. та викладачами Хмельницького національного університету з учнями гімназії.

НОВИЙ РІК наближається
25-28.12.2010р.

25-28 грудня в гімназії відбулись новорічні ранки та вечори. Окрасою свята стала новорічна казка у виконанні вихованців театральної студії під керівництвом Т.Ф. Марчук. усі групи якісно підготувались до свята та продемонстрували глядачам свої вистави.

Зустріч з представнитками університету сучасних знань
20.12.2010р.

20 грудня у бібліотеці Старокостянтинівської гімназії відбулась зустріч з завідувачем кафедри екології та природничих наук Університету сучасних знань Вдовиченком Олегом Павловичем, який прочитав лекцію з екології та заочний екскурс по університету.

Призери міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2010-2011н.р.

Математика
Старушик А., 62 група, І місце, вчитель Загоруйко Ю.А.
Шевчук О., 52 група, І місце, вчитель Кравець Г.Л.
Казиміров О., 52 група, ІІ місце, вчитель Кравець Г.Л.
Спекторук Д., 62 група, ІІ місце, вчитель Загоруйко Ю.А.
Пірог Р., 22 група, ІІІ місце, вчитель Демчинська К.Й.
Зімченко Б., 42 група, ІІІ місце, вчитель Кравець Г.Л.

Українська мова
Шумейко М., 33 група, І місце, вчитель Фабрикіна І.В.
Сукманюк Т., 31 група, ІІ місце, вчитель Проказюк Л.І.
Шуляк В, 42 група, І місце, вчитель Стельмах С.С.
Вакарєва К., 52 група, ІІ місце, вчитель Фабрикіна І.В.
Павлова З., 72 група, V місце, вчитель Олійник Г.М.
Білінська Д., 61 група, V місце, вчитель Воробчук Г.І.

Географія
Шумейко М., 33 група, ІІІ місце, вчитель Бєльська Т.В.
Паламарчук І, 42 група, ІІ місце, вчитель Бачинська Н.І.

Фізика
Шумейко А., 33 група, І місце, вчитель Бондарчук С.М.
Казиміров О., 52 група, І місце, вчитель Вапнічний С.Д.
Сорока Д., 52 група, ІІ місце, вчитель Вапнічний С.Д.
Спекторук Д., 62 група, ІІІ місце, вчитель Бондарчук С.М.

Біологія
Петровська Я., 71 група, І місце, вчитель Мала О.В.
Шуляк В., 42 група, І місце, вчитель Шуляк О.В.
Корвацька К., 52 група, ІІ місце, вчитель Котюк О.А.

Хімія
Зімченко Б., 42 група, І місце, вчитель Шуляк О.О.
Шевчук О., 52 група, ІІ місце, вчитель Шуляк О.О.

Інформатика
Сорока Д., 52 група, І місце, вчитель Вапнічний С.Д.
Шевчук О., 52 група, ІI місце, вчитель Шевчук О.В.

Економіка
Міцкевич В., 53 група, І місце, вчитель Бачинська Н.І.
Позднякова О., 62 група, І місце, вчитель Бєльська Т.В.
Корчинська О., 72 група, ІІ місце, вчитель Бачинська Н.І.

Щиро вітаємо всіх переможців, і бажаємо творчої наснаги та нових злетів до вершин.

Проводиться місячник військово-патріотичного виховання
6.11.-6.12.

Проводиться місячник військово-патріотичного виховання. В ході місячника будуть проводитись екскурсії в підшефну військову частину, зустріч з ветеранами армії та флоту, ознайомлення з історією розвитку збройних сил України та змагання з військово-прикладних видів спорту.

Козачата
19.10.2010р.

У нашій гімназії відбулась посвята у козачата учнів першого курсу, де юні козачата мали змогу показати свої знання історії українського козацтва, ерудицію та спритність.

Зігріємо руки старечі
27.08.-3.10.2010р.

З 27.08. по 3.10. в Старокостянтинівській гімназії була проведена акція «Зігріємо руки старечі» присвячена Всеукарїнському дню людей похилого віку. В ході акції, що відбулася з ініціативи Журибіди Л.М. і за підтримки вчителів та батьків, учні президентської ради відвідали Самчиківський будинок пристарілих і подарували концертну програму та солодощі.

Захоплююче свято квітів
17.09.2010Р.

17.09.2010 в нашій гімназії відбулося свято квітів. Були представлені різні композиції з квітів, фруктів та інших дарунків осені. Перебування на цій виставці захоплювало дух.
Свято вражало різноманітністю ідей, барв та кольорів. Також були відзначені найкращі композиції, які відібрали на міську виставку.

До Дня Перемоги
7.05.2010Р.

Проведено конкурс на кращий плакат та твір до Дня Перемоги. Переможці нагороджені цінними подарунками.

"Незгасне наша слава"
6.05.2010Р.

Учні ІІІ-IV курсів відвідали музей Бойової слави.

"Нам без книги ніяк не можна"
28.04-6.05.2010Р.

В рамках тижня "Нам без книги ніяк не можна" в Старокостянтинівській гімназії відбулись різноманітні заходи, покликані розвивати пізнавальні здібності дітей, виховувати любов до книги. В усіх класах активом бібліотеки разом з бібліотекарем Мачнєвою Н.М. були проведені бібліотечні уроки, вікторини, зустрічі з поетами нашого краюю

ЮІР
28.04.2010Р.

28 квітня на базі міськийкого стадіону відбулись міські змагання загонів ЮІР. Команда Старокостянтинівської гімназії "Дорожний патруль" посіла ІІІ місце
Вітаємо переможців!!!

ЮІР
28.04.2010Р.

28 квітня на базі міськийкого стадіону відбулись міські змагання загонів ЮІР. Команда Старокостянтинівської гімназії "Дорожний патруль" посіла ІІІ місце
Вітаємо переможців!!!

День довкілля
27.04.2010Р.

27 квітня День довкілля у гімназії. Учні та вчителі дружно та організовано вийшля на прибирання пришкільної території.

"Дзвони Чорнобиля"
26.04.2010Р.

26 квітня відбувся мітинг пам'яті "Дзвони Чорнобеля". У рамках цієї події куратори гімназії проводили години творчого спілкування на тему "Чорнобельський біль", учні V курсу мали змогу переглянути документальний фільм "Передзвін століть"

День землі
22.04.2010Р.

22 квітня Старокостянтинівська гімназія відзнаме День Землі
У цей день учні гімназії саджають дерева, квіти, проводять екологічні уроки, та вікторини.

Навчально-польові збори
19.04.2010Р.

19-21 квітня учні VII курсів братимуть участь в навчально-польових зборах. Тим самим закінчується вивчення предмету "Захист вітчизни". Юнаки три дня зборів проведуть на території гімназії, а навчальні стрільби у м. Хмельницькому на обласному полігоні.

Зустріч з ветеранами
19.04.2010Р.

19 квітня 2010 року напередодні 9 травня в Старокостянтинівській гімназії відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війниТкачовим Іваном Яковичем, Ракітіним Михайлом Івановичем, Кащеєвим Олексієм Прокоповичем, Андроновою Марією Денисівною. Лунали пісні та вірші про ті буремні роки у виконанні учнів гімназії Гончарука Івана, та Вакарєвої Каріни, Боднар Анни, Боднар Тетяни, Крикливої Анастасії.

Веселі старти - 2010
16.04.2010Р.

16 квітня 2010 року у гімназії проведено спортивні змагання серед учнів ІІІ курсів ВЕСЕЛІ СТАРТИ - 2010. Більше години 7-класники змагалися у спортзалі гімназії у майже 10 видах спортивних випробувань. Компетентне жкрі з числа вчителів та батьків винесло вердикт - найсильнішими є учні 31 групи, другу сходинку посіли учні 32 групи, а третю розділили між собою 33 та 34 групи.

Зустріч з відомими поетами
11.03.2010Р.

Уже кілька років поспіль при Старокостянтинівській гімназії з ініціативи директора гімназії Л.М. Журибіди діє мистецький клуб зустрічей "Дивосвіт", започаткований членами "Просвіти", вчителями: С.А. Манзюк, С.С. Стельмах, Л.І. Проказюк та бібліотекарем Н.М. Мачнєвою. Гостями клубу у свій час були відомі митці. члени НСПУ Дмитро Сапіга, директор видавництва "Каменяр", автори чисельних збірок Оксана Радушинська, лауреат багатьох літературних премій, член Спілки журналістів України, та Ніна Шмурикова - лауреат премій "Золотий лелека", голова обласної організації "Просвіта" ім. Т. Шевченка, народний депутат, доктор технічних наук, поет Володимир Шовкошитний, а також місцеві поети Раїса Котик-Маховська авторка семи віршованих збірок, поет і художник-аматор Леонід Прокоф'єв.
11 березня члени клубу радо вітали відомого митця - поета, пісняра, композитора й актора, автора багатьох збірок та компакдисків Мирослава Воньо. Учні з інтересом слухали розповідь митця про життєвий і творчий шлях, що перемежовувався відомих його пісень у виконанні Оксани Білозір, Софії Ротару, Марії Шалайкевич, Володимира Смотрителя та багатьох інших видатних виконавців. Для декого було справжнім відкриттям те, що хіти 60-х років, популярні й донині(як-от "Чарівна бойківчанка", "Кленовий вогонь" та ін.) створені саме Мирославом Воньо у співавторстві з А. Сердюком та легендою української естради Володимиром Івасюком.
А нещодавно гостював у клубі кандидат фізико-математичних наук, доцент Хмельницького національного університету "Поділля" заступник начальника Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення Хмельницької філії ВАТ "Укртелеком", заступник голови обласної організації "Просвіта" ім. Т. Шевченка, лауреат премії ім. Б. Хмельницього і просто чудовий поет, автор кількох поетичних збірок Віталій Цезарович Міхалевський - словом фізик і лірик в одній особі.
Вірші В. Міхалевського зачарували присутніх своєю щирістю, проникливим ліризмом, глибоким гуманістичним началом.
Ще довго слухачі не відпускали автора, засипали його запитаннями, фотографувалися на згадку, а початківці читали йому довірливо свої твори.
Зустріч перетворилися на справжнє свято поезії, торжество світла, гармонії, доброти, пробудження до життя поетични словом.

Міжнародний жіночий день
8.03.2010Р.

8 березня - Міжнародний жіночий. У 2010 році це свято відзначається в 100-й раз

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну...
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.

Це чудо в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі!

Учні Старокостянтинівської гімназії вітаю усіх жінок зі святом.

Чоловіки-вчителі вітали жінок зі святом
5.03.2010Р.

5 березня 2010 року чоловіча частина гімназії вітала колежанок зі святом весни - 8 БЕРЕЗНЯ. Офіційну частину виголосила директор, потім вчителів привітали гімназисти. Чоловіки-вчителі вітали колежанок веселими куплетами, афоризмами та підбадьорливими побажанями.

У цей же день жіночу частину колективу вітали гімназисти та батьки.

Зі святом, дорогі жінки!

Конкурс читців
27.01.2010Р.

26,27 січня 2010 року відбувся міський фестиваль-конкурс читців виконавців авторської поезії та театральних колективів. Вітаємо учнів-перемоців міського фестивалю конкурсу: Бондар Т. ученицю 23 групи (вч. Проказюк Л.І.), Гадайчук Н. (кер. Марчук Т.Ф.), Ковальковську К. (вч. Стельмах С.С.), Зайшлу А. (вч. Проказюк Л.І.), Янковську М. (кер. Григорчук В.В.), Маслєннікову Ж. (кер. Воробчук Г.І.) та театральний колектив гімназії.

З днем народження, гімназіє
20.01.2010Р.

20 січня 2010 року у Старокостянтинівській гімназії проходили заходи з нагоди 17-річчя закладу. На урочистій лінійці гімназистів привітала з цією подією директор Журибіда Л.М. та голова батьківського комітету Шафорост Р.А., президент гімназії Вакарєва К.. Учнів, які посіли І місце в рейтингу групи, було нагороджено степендіями батьківського фонду гімназії. Переможці міських предметних олімпіад, конкурсів одержали грамоти та подарунки.
Профспілковий комітет закладу привітав всіх працівників з нагоди 17-річниці гімназії на святковому вогнику.

Зустріч з випускниками
17.01.2010Р.

20 січня 2010 року 17-річниця з дня відкриття Старокостянтинівської гімназії. З 20 січня в закладі пройдуть тематичні заходи, серед яких - День відкритих дверей (20 січня), посвята у гімназизсти першокурсників (20 січня) та вечір -зустріч випускників. На вечорі-зустрічі з випускниками дебютуватиме команда КВК «Маленька перерва – гімназія»
Запрошуються всі бажаючі

Новорічні свята
31.12.2009Р.

З 28 по 30 грудня 2009 року в Старокостянтинівській гімназії були проведені цікаві, змістовні ранки для учнів 1-4 класів та вечори для учнів І-VII курсів підготовлені призедентською радою та театральною студією гімназії присвячені 200-річчю з дня народження М. В. Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».
Адміністрація гімназії щиро вітає педагогічний колектив, всіх учнів та батьків з Новим роком та Різдвом Христовим.
Хай свята ступивши на поріг Вашої оселі, принесуть разом із дзвінкою колядою міцне здоров'я, силу духу, злагоду й достаток. Щоб утрверджували добро та множили щасливі посмішки.
Хай з новорічними дзвонами увійдуть до Ваших осель радість і щастя. Святкового настрою та здійснення всіх мрій та задумів.

Конкурс фольклорних колективів
12.12.2009Р.

12 грудня 2009 року учні та вчителі Старокостянтинівської гімназії взяли участь в обласному конкурсі фольклорних колективів. Фольклорний гурт гімназії «Берегиня» посів І місце в обласному конкурсі фольклорних колективів.

Вибори нового призидента
08.12.2009Р.

8 грудня 2009 року в Старокосятнтинівській гімназії відбулися призедентські вибори призедента гімназії. З 4 кандидатів: Дробалюк Світлани, Хом’як Ірини, Ковальковського Миколи, Вакарєвої Каріни перемогу отримала Вакарєва Каріна.
Вітаємо з перемогою нового призидента.

Взаєморозуміння з ВІЛ-інфікованими
01.12.2009Р.

1 грудня 2009 року в Старокостянтинівській гімназії відбулася акція до Дня взаєморозуміння з ВІЛ-інфікованими. В цій акції взяли участь учні ІІІ-VII-х курсів. Учнями VII-х курсів були проведені інформаційні хвилинки для учнів І-ІІ курсів. Традиційно проведений конкурс агітбригад «Ми за здоровий спосіб життя». Підсумком цього дня була виставка буклетів випущеними учнями гімназії.

І знову ми перші
20.10.2009Р.

20 жовтня 2009 року в місті Хмельницькому відбувся фестиваль «Благослови мати». Сімейний колектив Гончаруків посів І місце в обласному фестивалі.

День вчителя
04.10.2009Р.

4 жовтня 2009 року традиційно в день дня Вчителя президентська гімназії та учні вітають своїх вчителів з святом. В цей день відбулися святковий концерт, виставка творчих робіт «Моєму вчителю», та свято квітів.

Старокостянтинову 800
19.09.2009Р.

19 вересня 2009 року місто Старокостянтинів відзначало 800-у річницю з дня заснування. В Старокостянтинівській гімназії відбулися конференції «Від Кобутя до Старокостянтинова», виставки фоторобіт юнних фотографів, конкурси квітів та декоративно-прикладного мистецтва, святкові концерти.

Олімпійські уроки
12.09.2009Р.

12 вересня 2009 року до дня олімпійського руху в Україні в Старокостянтинівській гімназії відбулися олімпійські уроки, змагання «Веселі старти» для учнів 31-32 групи, змагання з мініфутболу для учнів IV курсів, конкурс малюнків на асфальті для учнів І курсів. Підсумком свята була проведена святкова лінійка з словами вітання до учнів звернулися славетні спортсмени міста та району. Учні гімназії отримали цінні подарунки та грамоти від директора гімназії та голови спорткомітету міста Старокостянтинова.

Свято першого дзвінка
01.09.2009Р.

1 вересня 2009 року відбулося урочисте святкування Дня знань у гімназії. На святі гімназистів вітали з початком начального року заступник міського голови Ніконішин В.Л., заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Бондарчук Т.В., директор гімназії Журибіда Л.М.. 106 першокласників, які вперше переступили поріг закладу, привітали учні старших класів, класоводи. Перший дзвінок пролунав для 901 учня гімназії, вчителів та батьків і покликав всіх на святковий перший урок присвячений 800 річниці з дня заснування міста Старокостянтинова.

ВИПУСК 2009
26.06.2009Р.

26 червня 2009 року в Сттарокостянтинівській гімназії відбувся випуск гімназистів 2009 року. З 50 учнів, 6 гімназистів нагороджені золотою медаллю та 1 - срібною медаллю, ряд учнів отримали похвальні грамоти за особливі успіхи у вивчені окремих предметів.
Випускників та їх батьків, учителів та запрошених привітала диретор гімназії Л.М. Журибіда. Урочистий вечір завершився святковим фейерверком та концертом.

Вручення свідоцтв випускникам V курсу гімназії
23.06.2009Р.

23 червня 2009 року в актовій залі Старокостянтинівської гімназії відбулось розширене засідання педагогічної ради, на якому 49 випускникам V курсу гімназії було вручено свідоцтва про базову середню освіту.
5 гімназистів одержали свідоцтва з відзнакою. Учнів, батьків, та вчителів привітала з цією подією директор гімназії Журибіда Л.М. З теплими словами до учнів звернулась мама учня 51 групи Воробчука Михайла.

Свято останнього дзвінка у Старокостянтинівській гімназії
31.05.2009Р.

31 травня 2009 року в Старокостянтинівській гамнізї відбулася святкова лінійка присвячена закінченню навчального року. Директор гімназії Журибіда Л.М. голова батьківського комітету Шафорост Р.А., почесний директор Мудрик Г.В. звернулися з вітальними словами до випускників гімназії та учнів. Директор гімназії нагородила переможців рейтингу «Кращий учень» грошовими преміями і переможців конкурсу «Найкращий клас гімназії» цінними подарунками.
Традиційно в гімназії був проведений «Останній урок», підготовлений учнями-випускниками для своїх вчителів, батьків. Зі словами вітання до випускників звернулися куратори Котюк О.А. та Федулова Н.П., завершився урок виконанням Гімну гімназії.

Відкриття музею Старокостянтинівської гімназії
12.05.2009Р.

12 травня 2009 року відбулося урочисте відкриття музею Старокостянтинівської гімназії. Славні сторінки закладу пов'язані з його вчителями і учнями, людьми, які допомагали і допомагають розвиватися і вдосконалюватись школі, її досягнення і традиції берегтиме музей Старокостянтинівської гімназії.
Право перерізати символічну стрічку було надано директору Старокостянтинівської гімназії Журибіді Л.М. та першому директору цього навчального закладу Мудрику Г.В.. На урочистому відкриті були присутні гості: начальник управління освіти Щербань Н.М., заступник начальника управління освіти Бондарчук Т.В., члени першої адміністрації: Слободян Ф.Ф., Гнатюк Н.О., Ніколайчук І.Е., колишня завідуюча районим відділом освіти Пирха Л.М., класний керівник першого випускного класу Кобзар Н.С., вчителі-ветерани педагогічної ниви.
Екскурсію новоствореним музеєм вели учні 32 групи: Хом'як Ірина, Боднар Анна, Вакарєва Каріна, Казіміров Олександр, Майхер Валерій. До урочистостей були залучені учні 72 групи Гнатюк Я. та Воронов О., 32 групи Омельченко В. та Криклива А.

Шкільний семінар-практикум учителів англійської мови
12.05.2009Р.

12 травня 2009 року на базі гімназії відбувся міський семінар-практикум вчителів англійської мови. На практичному блоці для учасників семінару презентувала організаціюпозакласної роботи з предмету вчитель англійської мови гімназії, вчитель-методист МакоївецьЛ.П.. Театральний гурток "У світі казки", яким вона керує,підготував презентацію про життя про життя і творчість Г. Андерсена та зіграв його казку "Гидке каченя". Присутні вчителі англійської мови зі всіх шкіл міста, методисти методичного кабінету управління освіти Перова В.М., директор гімназії Журибіда Л.М. високо оцінили результативність організації позакласної роботи з учнями вчителькою Макоївець Л.П.

"Жива вода"
24.04.2009Р.

24 кітня 2009 року зі старшокласниками гімназії зустрівся Вдовенко Олег Павлович - кандидат хімічних наук, доцент, завідувач кафедри природничих наук та екології Київського університету сучасних знань. Досить змістовною та корисною для практичного використання учням була лекція "Жива вода", а для бібліотеки гімназії Вдовенко О.П. подарував власні книги "Загальна хімія", "Безпека життєдіяльності", "Екологічний словник-довідник". Гімназисти з захопленям прослухали розповідь Пезенко Г.О., доцента кафедри природничих наук та екології.
Начальник приймальної комісії Університету сучасних знань Мачнєва О.Е. ознайомила старшокласників із правилами вступу до вузу, умовами навчання та організацією дозвілля студентів, що викликало неабиякий інтерес у гімназистів.

Всеукраїнський семінар асоціації "Відроджені гімназії України"
24.04.2009Р.

24 кітня 2009 року на базі гімназії проходив Всеукраїнський науково-практичний семінар "Методичні засади використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховномуму процесі загальноосвітніх начальних закладах".
Директор гімназії Журибіда Л.М. проаналізувала використання інформаційних технологій у навчальновиховному процесі та в управлінській діяльності. Учнями було презентовано почесним гостям позакласну роботу в закладі.

Дати проведення ЗНО-2009

1. Історія - 6 траня
2. Біологія - 8 травня
3. Фізика - 12 травня
4. Географія - 15 травня
5. Українська мова та література - 19 травня
6. Математика - 26 травня
7. Англійська мова - 2 червня
8. Хімія - 5 червня

Візит польської делегації
22.04.2009Р.

21 квітня 2009 року учні та вчителі гімназії сердечно зустріли делегацію польських школярів, директора школи №3 міста Нова Сіль пані Анну Зінтек, вчителя механіки пані Дануту Шульц. Метою проекту є знайомство молоді зі спільною історією двох народів, а також організація співробітництва у рамках вивчення культури, мистецтва та історії. Під час тижневого перебування у Старокостянтинові польські школярі оглянуть історичні пам'ятки міста, здійснять екскурсійні поїздки у с. Самчики, м. Кам'янець-Подільський та с. Меджибіж. В рамках проекту буде проведено фотовиставку "Єднаймося" та конкурс малюнків "Найкращий пам'ятник історії м. Старокостянтинова". Відповідно до програми перебування польських гостей заплановано спортивні змагання та заходи для реалізації проекту "Найкращі польсько-українські казки", який завершиться показом вистави для жителів міста. Перебування гостей на подільській землі буде відтворене у фільмі, презентацію якого буде проведено в неділю, 27 квітня 2009 року, напередодні від'їзду гостей до Польщі.

Обласний етап конкурсу знавців польської мови
26.03.2009Р.

26 березня 2009 року в місті Хмельницькому проходив обласний етап конкурсу знавців польської мови, учасниками якого були 5 учнів гімназії. За результатами журі конкурсу гімназисти посіли призові місця:
Стаднік В. (31 група) - І місце
Роженюк Г. (71 група) - І місце
Чижик Я. (11 група) - ІІ місце
Нараєвська І. (31 група) - ІІ місце
Головачук Я. (31 група) - ІІІ місце

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
24.02.2009Р.

1 та 7 березня 2009 року проходив обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 10 гімназистів представляли заклад у різних секціях та відділеннях: Зайшла А. (секція "Власна літературна творчість"), Партасюк О. (секція "Українська мова"), Перетятько А. (секція "Німецька мова"), Заремба А. (секція "Англійська мова"), Гончарук В. (секція "Історичне краєзнавство"), Роженюк Т. (секція "Історія України"), Салацинська А. (секція "Хімія"), Гадайчук Н. (секція "Економічна теорія"), Годний А., Яснюк Б. (секція "Комп'ютерних наук"). За підсумками обласного етапу конкурсу призерами стали:
Зайшла Аліна, учениця 61 групи - ІІ місце
Партасюк Ольга, учениця 61 групи - ІІІ місце
Перетятько Алєся, учениця 61 групи - ІІІ місце
Заремба Анна, учения 71 групи - ІІІ місце
Гончарук Василь, учень 61 групи - ІІІ місце

Обласний етап Веукраїнського конкурсу "Вчитель року"
06.03.2009Р.

4-5 березня 2009 року проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2009", учасником якого була вчителька української мови та літератури гімназії Фабрикіна Інна Володимирівна. Конкурсанти демонстрували свою фахову майстерність, знання з педагогіки та технології, проводили майстер-класи. У наполеглевій боротьбі наша колега виборола почесне ІІІ місце серед 12 учасників. Адміністрація закладу вітає Інну Володимирівну з перемогою та бажає педагогічних злетів.

Конкурс "Intel-Еко Україна-2009"

Учениці гімназії Михальчишина Наталія (61 гр.) та Гоцик Юлія (62 гр.) стали учасниками Всеукраїнського конкурсу "Intel-Еко Україна-2009" національного етапуміжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2009 в секціях "Географія" та "Математика". Гімназисти будуть захищати власні проекти "Старокостянтинівщина туристична" та "Як обчислити Пасхалії" у Київському палаці дитячої творчості та боротимуться за право участі в заключному етапі конкурсу, який проходитиме у м. Рено (штат Невада, США).

Міський семінар учителів англійської мови
24.02.2009Р.

24 лютого 2009 року на базі гімназії пройшов семінар учителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учитель англійської мови Уланівська-Нич Л.М. провела для присутніх відкритий урок у 32 групі "Чарівний світ мистецтва" з використанням мультимедійного обладнання, який високо оцінили колеги інших шкіл. Серед питань, які обговорювали учасники семінару, було розглянуть зміни до проведення ЗНО з англійської мови в 2008-2009 році.

Шановні колеги-чоловіки, вітаємо Вас з Днем Захисника Вітчизни
23.02.2009Р.

Бажаєм, щоб щастя лилося рікою,
Щоб ви не зустрілись ніколи з журбою,
У колі сім'ї і в родинному колі
Щоб настрою було завжди доволі.

Посвята в гімназисти
20.01.2009Р.

Вже стала традицією щорічна посвята у гімназисти в день святкування річниці закладу. 20 січня 2009 року 72 учні першого курсу стали справжніми гімназистами, прийняли урочисту клятву отримали наградні емблеми . З цією подією гімназистів привітала директор гімназії Л.М. Журибіда, президент гімназії В. Скоц, куратори та батьки.

123Нашій гімназії - 16!!!
19.01.2009Р.

19 січня 2009 року у Старокостянтинівській гімназії проходили заходи з нагоди 16-річчя закладу. На урочистій лінійці гімназистів привітала з цією подією директор Журибіда Л.М.. Учнів, які посіли І місце в рейтингу групи, було нагороджено степендіями батьківського фонду гімназії. Переможці міських предметних олімпіад, конкурсів одержали грамоти та подарунки.
Профспілковий комітет закладу привітав всіх працівників з нагоди 16-річниці гімназії на святковому вогнику. Для присутніх співало тріо "Либідь", а аматори театральної студії вчителів порадували всіх виставою "Казка про Федота".

123Зустріч випускників Старокостянтинівської гімназії
13.01.2009Р.

8 січня 2009 року 16-річниця з дня відкриття Старокостянтинівської гімназії. З 19 січня в закладі пройдуть тематичні заходи, серед яких - День відкритих дверей (19 січня), посвята у гімназизсти першокурсників (20 січня) та вечір -зустріч випусників.
Гімназія запрошує випускників минулих років на святковий вечір, який відбудеться 23 січня 2009 року о 18 годині в актовій залі закладу.

123Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
11.01.2009Р

З 4 січня 2009 року розпочався обласний етап предметних олімпіад. 4-5 січня 2009 року проходила обласна олімпіада з англійської та німецької мов, за результатами якої учениця 51 групи Крупка Софія посіла ІІІ місце з англійської мови, учениця 41 групи Ниник Дарія - ІІ місце з німецької мови.
9 січня відбулась обласна олімпіада з математики, на якій учень 32 групи Шевчук Олександр посів ІІІ місце.
9-10 січня в місті Кам'янець-Подільський відбулась обласна олімпіада з фізики, на якій учень 42 групи Спекторук Дмитро посів ІІ місце.

123Обласний конкурс інформаційних технологій

Журі обласного конкурсу інформаційних технологій визначило переможців. Гімназія пишається учнем 72 групи Сімоновим Д., який здобув диплом ІІ ступеня.

123З НОВИМ РОКОМ
31.12.2008Р.

Адміністрація гімназії щиро вітає педагогічний колектив, всіх учнів та батьків з Новим роком та Різдвом Христовим.
Хай свята ступивши на поріг Вашої оселі, принесуть разом із дзвінкою колядою міцне здоров'я, силу духу, злагоду й достаток. Щоб утрверджували добро та множили щасливі посмішки.

Хай з новорічними дзвонами увійдуть до Ваших осель радість і щастя. Святкового настрою та здійснення всіх мрій та задумів.

123IX Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
25.12.2008Р.

Учениця 32 групи Вакарєва Каріна (вчитель Фабрикіна І.В.) посіла І місце в обласному етапі і стала учасником Всеукраїнського етапу конкурсу.

123Пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
15.12.2008Р.

14 грудня 2008 року на базі гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики.
Матеріали олімпіади
Протокол олімпіади

123Міські предметні олімпіади
13.12.2008Р.

Продовжується ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін, в якому учні гімназії гідно представляють заклад, посідаючи призові місця.
Гімназійна родина пишається призерами міських олімпіад:
З біології
Петровська Я. (51 гр.) - І місце
Зайшла А. (61 гр.) - ІІ місце
Бондар К. (42 гр.) - ІІІ місце

З хімії
Петровська Я. (51 гр.) - ІІ місце

З математики
Шевчук О. (32 гр.) - І місце
Казіміров О. (32 гр.) - ІІІ місце
Спекторук Д. (42 гр.) - ІІ місце
Салацинська А. (72 гр.) - ІІ місце

З фізики
Казіміров О. (32 гр.) - І місце
Спекторук Д. (42 гр.) - І місце

З інформатики
Годний А. (72 гр.) - І місце
Шевчук О. (32 гр.) - І місце

123Модель випускника гімназії
10.12.2008Р.

10 грудня 2008 року пройшло чергове засідання педагогічної ради "Модель випускника гімназії". Творчі групи вчителів працювали над реалізацією 4 проектів "Соціально-виховна модель", "Громадянська модель", "Інтелектуально-творча модель", "Психолого-валеологічна модель випускника". Практичним психологом закладу було проведено різні діагностики учнів різних вікових груп. Презентація результатів діяльності творчих груп пройшла з використанням мультимедійної техніки.

123Творча майстерня директорів загальноосвітніх закладів міста
28.11.2008Р.

28 листопада 2008 року на базі гімназії пройшов міський семінар директорів загальноосвітніх закладів міста, на якому розлянулась одне з пріоритетних завдань сучасної освіти: використання інформаційних технологій у навчально-виховному процемі та управлінській діяльності. Про реалізацію даного завдання в гімназіїприсутніх проінформувала директор закладу Журибіда Л.М. На практичному модулі учасникам творчої майстерні було запропоновано відкриті уроки з використанням ІКТ та мультимедійної техніки. Вчитель Бурова Н.В. провела урок в 3А класі "Рослини-наші друзі" ("Я і Україна"), вчитель інформатики Шевчук О.В. демонстрував присутнім заняття гуртка в 32 групі, а вчитель історії Кобзар Н.С. провела бінарний урок з використанням ІКТ в 61 групі.

123Пам'яті жертв Голодомору 1932-33 рр.
25.11.2008Р.

Для вшанування жертв Голодомору 1932-33рр. в гімназії було проведено ряд тематичних заходів. В кожній групі пройшли відповідні години творчого спілкування, а для старшокласників вчителями історії Кобзар Н. С., Федулоловою Н.П., Чайкою Р.Б. було організовано конференцію, на якій зачитувались свідчення жертв Голодомору та було переглянуто фільм "Жовтий князь". Учні 32 групи самі збирали свідчення очевидців Голодомору, які ввійшли до місцевої збірки "Пам'яті жертв Голодомору 1932-33рр.". Тому група з куратором Фабрикіною І.В. взяла участь 20 листопада у міській конференції, що пройшла у Будинку офіцерів.

123Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін.
24.11.2008Р.

15-16, 22-23 дистопада 2008 року пройшов ІІ етап предметних олімпіад з історії та правознавства, української мови й літератери, та іноземних мов (німецької та англійської мов). Команди гімназистів гідно представляли заклад, здобули ряд прихових місць:

З історії


Бєліцький І. (71 гр.) - ІІ місце
Єлісеєнко О. (42 гр.) - І місце

З української мови та літератури


Боднар А. (32 гр) - І місце
БілінськаД. (41 гр.) - ІІ місце
Гнатюк Я. (72 гр.) - ІІ місце

З англійської мови


Больних О. (41 гр.) - ІІ місце
Зайшла А. (61 гр.) - І місце
Перетятько А. (61 гр.) - ІІІ місце
Зозуля Д. (71 гр.) - І місце
Беліцький І. (71 гр.) - ІІІ місце
Крупка С. (51 гр.) - І місце
Василик М. (51 гр.) ІІІ місце

З німецької мови


Білінська Д. (41 гр.) - І місце
Тимофєєв Д. (41гр.) - ІІ місце
Ниник Д. (41 гр.) - І місце
Болкун С. (51 гр.) - ІІ місце
Михальчишина Н. (61 гр.) - І місце

Учнівський та педгогічний колектив щиро вітає переможців з їх успіхом і зичить наполегливості у подоланні нових вершин, зокрема в обласних предметних олімпіадах.

123Матеріали до конкурсу "Вчитель року-2009"
19.11.2008Р. (в архіві) Завантажити

 

123ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ ПІЛОТНИХ ШКІЛ ОБЛАСТІ
19.11.2008Р.

19 листопада 2008 року гімназія гостинно зустрічала гостей - учасників обласного семінару. Темую семінару було питання підвищення якості освіти шляхом використання ІКТ навчання. Директор гімназії Л.М. Журибіда продемонструвала присутнім як розв'язується дана проблема у закладі, який є пілотним в області по впровадженню інформаційних технологій навчання.
Вчитель початкових класів Бурова Н.В. провела урок у 3-А класі на тему "Рослини - наші друзі" ("Я і Україна") з використанням мультемедійних засобів начання. Вчитель інформатики Шевчук О.В. продемонстрував учасникам семінару організацію роботи гуртка на тему "Програмування найпростіших ігор в середовищі SCRATHC" у 32 групі. Вчитель інформатики Вапнічний С.Д. провів урок на тему "Клас. Розв'язування задач" в 62 групі інформатичного профілю. Використання ІКТ на уроках математики було продемонстровано вчителем Загоруйко Ю.А. на уроці геометрії ("Вписані і описані чотирикутники", 42 група).
Учасники семінару дали високу оцінку відкритим урокам та заходам, проведеним вчителями гімназії.

123ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ!!!

 

Реєстрація - на шкільному форумі
Як доїхати до гімназії від автовокзалу дивись тут


Структурно часова модель роботи семінару-практикуму


Організаційний модуль
8.00-9.30 - Реєстрація учасників семінару
9.30 - 10.00 – Кава по-домашньому
10.00 - 10.15 – Відкриття семінару. Привітання учасників семінару

Н.М. Щербань, начальник управління освіти виконкому
Старокостянтинівської міської ради Хмельницької областіПрезентаційний модуль
10.15-10.45 - Візитна картка Старокостянтинівської гімназії
10.45-11.00 - Впровадження інформаційно-комп'ютерних технологій в управлінську діяльність та навчально-виховний процес Старокостянтинівської гімназії

Журибіди Л.М., директор Старокостянтинівської гімназіїТеоретичний модуль
11.00-12.30
1. Про організацію конкурсу "Вчитель року" у 2008/2009 н.р.

Ребрина В.А., ст. викладач ХОІППО


2. Про хід заочної олімпіади з інформатики і підготовка до районних, обласної і Всеукраїнської олімпіад.

Ребрина В.А., зав. ВІТіДН ХОІППО


3. Презентація нової навчальної літератури з інформатики, 10кл.

Ребрина В.А., зав. ВІТіДН ХОІППО


4. Презентація нової навчальної літератури з інформатики для профільних класів

І. Завадський, доцент к.ф.м.н. КНУ ім.. Т. Шевченка


5. Наступність вивчення мов програмування у школі та ВНЗ

Ковальчук С.С. к.т.н.,доцент ХНУ, декан факультетуПрактичний модуль
12.30-13.15 - Відкриті уроки:
 • Тема "Вписані і описані чотирикутники", 42 група.

  Загоруйко Ю.А., вчитель математики Старокостянтинівської гімназії


 • Тема "Програмування в середовищі SKRATCH", 32 група (гурток)

  Шевчук О.В., вчитель інформатики Старокостянтинівської гімназії


 • Тема "Класи. Розв'язування задач", 62 група.

  Вапнічний С.Д., вчитель інформатики Старокостянтинівської гімназії


 • Тема "Зелене диво Землі. Різноманітність рослин", 3-В клас.

  Буртова Н.В., вчитель початкових класів Старокостянтинівської гімназії  13.15-14.20 - Круглий стіл "Досвід реалізації принципу "Рівний доступ до якісної освіти" на основі впровадження ІКТ та вивчення мов програмування"

  Ребрина В.А., зав. ВІТіДН ХОІППО  14.30-15.30 - Обід
  15.30 - Від'їзд учасників семінару.