РЕЖИМ РОБОТИ

Наказ № 152 від 29.08.2012р.
Р Е Ж И М Р О Б О Т И
СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

1. Навчальний день починається з прийому черговим класом приміщення гімназії о 7 год.50 хв. Підняття державного прапора о 8 год. щопонеділка. Вхід учнів до приміщення закладу і класних кімнат о 8 год.10 хв., в зимовий період – о 8.00год.
2. Навчання проводиться в першу зміну, з підзміною для 3-Г та 3-В класів. Початок занять для першої зміни о 8 год.30 хв., для підзміни – о 10 год. 25 хв.
3. 10.10 – 10.25, 12.05 – 12.25 – сніданок,
13.10 – 13.25 – обід.
5. Встановити перед кожним уроком за 3 хв. попередній дзвінок. Після попереднього дзвінка учні та вчителі готуються до уроку в навчальному класі чи кабінеті.
6. Час початку роботи кожного вчителя – за 15 хв. до початку свого першого уроку.
7. Чергування вчителів починається за 20 хв. до початку занять і закінчуються на 15 хв. пізніше закінчення останнього уроку.
8. Чергові вчителі забезпечують дисципліну учнів, несуть відповідальність за поведінку дітей на всіх перервах, слідкують, щоб учні вчасно після попереднього дзвінка зайняли робочі місця у класі.
9. Учитель, який веде останній урок, виходить з класу лише після того, як його залишить останній учень і чергові учні почнуть чергування.
10. Всім учителям забезпечувати прийом і здачу навчального кабінету, класу між уроками протягом навчального року. За збереження навчального кабінету, класу і обладнання, дотримання санітарно-гігієнічних норм несе повну відповідальність (у т.ч. і матеріальну) зав кабінетом, класний керівник (куратор) і вчитель, який проводить урок.
11. В кожному класі закріпити за учнями постійне робоче місце з метою їх матеріальної відповідальності за збереження меблів.
12. Внесення змін до класних журналів, а саме: зарахування, вибуття учнів вносить лише класний керівник, куратор за вказівкою адміністрації.
13. Категорично забороняється
13.1. Паління вчителям та учням на території закладу.
13.2. Користування мобільними телефонами під час уроків і позакласних заходів.
13.3. Проводити заміну уроків за домовленістю між учителями без дозволу адміністрації.
13.4. Запізнення вчителів та учнів на уроки.
13.5. Проведення будь-яких торговельних операції без дозволу директора.
13.6. Проведення екскурсій, походів без відповідного наказу директора.
13.7. Залучення учнів під час уроків до репетицій, змагань, інших заходів без дозволу директора.
14. Вчителі-предметники вимагають в учнів змінне взуття.
15. Сторонні особи не допускаються на уроки, на поверхи під час уроків без дозволу директора.
16.Категорично забороняється спілкування вчителів та батьків під час проведення уроків.
17. Вихід на роботу вчителя, вихователя, інших працівників закладу можливий лише за наявності лікарняного листа.
18. Ведення щоденників (починаючи з 3-го кл.), шкільна форма та змінне взуття є обов’язковим для кожного учня гімназії.
19. Робота спортивних секцій, студій, гуртків, кабінетів інформатики, навчальних майстерень у після урочний час допускається лише за розкладом, затвердженим директором. Позакласні заходи проводяться за планом, затвердженим директором.
20. Перебування вчителів та учнів у приміщенні закладу дозволяється до 19.00 год., інших працівників – до 20.00 год.