счетчик посещений

Корисні сайти для батьків

www.malecha.org.ua «Малеча» - ресурс для молодих батьків. Інформація про планування, вагітність та пологи, виховання і навчання дітей.

http://levko.info/ Дитячий сайт «Левко» - корисний і цікавий сайт як для батьків, так і для дітей. Допоможе в організації дозвілля дітей.

http://mama-tato.com.ua/ «Мама, тато» - усе для виховання і про виховання дітей.

www.homesforkids.org/ «Forkids» - пропонує важливу інформацію про здоров'я дітей, корисні поради для тих, хто разом з дітьми збирається виїхати у краї далекі чи близькі на відпочинок.

http://www.baby.com.ua/ - український ресурс сімейний ресурс для дітей і про дітей.

www.7ya.ru/ "7Я" має підзаголовок "Все про дітей". Додамо - і не лише про дітей: також і про побут, і про організацію харчування родини, і про родинне дозвілля.

http://soroka-vorona.info/ «Сорока-ворона» - на цьому порталі Ви знайдете багато цікавих матеріалів українською, російською та англійською мовами, які обов’язково стануть у нагоді для виховання та розвитку Ваших дітей.

http://schoolua.blox.ua/html «Дитина+Батьки+Школа» - даний сайт був створений з метою допомогти батькам у вихованні дітей-школярів.

www.children.edu-ua.net/documents.php?section_id=79 Діти України . Сторінка для батьків порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні батькам.

www.solnet.ee . Дитячий портал "Солнышко". Проект орієнтований на три основні групи відвідувачів: на дітей (ігри, конкурси, казки, розмальовки, дитячий журнал, віртуальна школа, форуми); на батьків (on-line консультації з виховання, раннього розвитку і освіти дітей, обмін досвідом, форуми); на педагогів (скарбничка дидактичного та сценарного матеріалу, авторські методики і розробки).